2737
2739
عنوان

درد و دل؛)🙊🖤

241 بازدید | 35 پست

بیاین درد و دل کنیم حرفایی ک هیچوقت نتونستیم به کسی بگیم وقتایی ک دلمون شکست دردامونو بریزیم بیرون خالی بشیم البته هرکس ک میخواد؛)🖤

برای موفق شدنم تو کنکورم و خانم معلم شدنم یه صلوات مهمونم کنین خانوم گلیا😌🧡🧸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه دردی ک دارم اینه ک با پدرم یه کم بد حرف زدم یه هفته بعد فوت شدن..گاهی اوقات ک تنهام انقد گریه میکنم دست خودم نیست😭..همیشه یه دردی گوشه قلبمه فک نکنم هیچ وقت خوب بشه..میگم کاش برگرده ..کاش هیچ وقت باهاش تند حرف نمیزدم..من خیلی بابایی بودم خیلی دوستم داشت نباید اون کارو میکردم کاش الان جاش خوب باشه اگه میشه برای بابام صلوات بفرستید مرسی

سلام بچه ها لطفا تاپیکامو تا جایی ک میتونید گزارش بزنید مرسی❤❤❤❤🌷🌷🌷🙏🙏
2738
آخ ننه تو ک نمیخواستی مَنه چرا زاییدی مَنه؟؟ شاید بخندین باهاشا ولی واقعیته

اوهوم میدونم؛)چرا اینو گفتی عزیزم؟تعریف میکنی برامون؟؛)🙈🖤

برادر زن برادرم بهم نظر داشت ااااااااااااای مردیکه چندددشششش

وای خ بده خدا لعنت کنه مردیوکه زنا رو بخاطر هوسش اذیت میکنه با آبروش بازی میکنه؛(💔 برامون تعریف میکنی گلم؟

درد دل که خوبه. درد سر. امان از این مغز. خدایی شده که منفجر نمیشه با این همه فکر؛ خیال؛ ترس، استرس.. ...

برات دعا میکنم عزیزم به چیزای خوب فک کن❤

وای خ بده خدا لعنت کنه مردیوکه زنا رو بخاطر هوسش اذیت میکنه با آبروش بازی میکنه؛(💔 برامون تعریف میک ...

اصلا بهش فکر که میکنم قلبم میاد تو دهنم

هیچی  میخواست بهم تجاوز کنه اما خوب در رفتم 

شده یه بار از یه چیزی بترسین و یه شک بهتون وارد بشه و از اون به بعد نشین همون آدم سابق🥺🥺🥺

از چی ترسیدی گلم؟الهی بمیرم؛(🙈🖤

2706