2737
2739
عنوان

پیش شوهرم از خجالت آب میشم....

618 بازدید | 18 پست

تا حالا آبروداری کردم ، نزاشتم بفهمه  ، ولی دیگه چقققدرررر؟؟؟ یه خانواده دارم داغون ، از صدقه سریه مامانم ! مجردی که بماند، بعد ازدواج چقدر ضایعم کردن پیش شوهرم !!! بس که خسیس و بی عاطفه و بی مسئولیتن! فقط سود سپرده هایی که از بانک میگیرن بیست میلیون تومنه ، بماند حقوق بازنشستگی بابام ، خرید و فروش ملک ، اجاره ی خونه ، خرید و فروش طلا دلار سکه !!!! 

ولی به من حتی یه دست قاشق جهاز ندادن ، همش دعوام میکردن ، کتکم میزدن ، که همینجوری پاشم برم ! مامانم فرستادم پیش یه آدم خیر برای گدایی! گفت بهش بگو هیچ کسو نداری ، کمکت کنه جهاز بخره ! اونم نشد ! رفتم وام گرفتم ، قرض کردم ، عروسی گرفتم ، جهاز خریدم ، نزاشتم احدی بفهمه پدر و مادرم هیییییچ کار نکردن ، همه تحسینشون میکردن بخاطر اون عروسی و جهازز!!!!!!!حامله شدم ، کتکم زدن گفتن جهاز ندادیم سیسمونی هم نمیدیم ! از خونه ی ما صدای بچه نیاد ! گفتم من از شما چیزی نمیخوام ، فقط پیش شوهرم نزارین آبروم بره ! بیرونم کردن ، حتی موقع زایمانم هم نیومدن ! بعد که آبها از آسیاب افتاد پیداشون شد ! بازم پیش شوهرم خودمو مقصر نشون دادم و گفتم اخلاقم با پدرم تو یه جوب نمیره ، بخاطر همین قهر کردم باهاشون ولی ول کن نیستن!!!!! نخواستم فکر کنه بی کس و کارم! برادرم پیش شوهرم و بچم زد لت وپارم کرد و از خونه بیرونم کردن ، بازم کوتاه اومدم ، مامانم گفت بابات دوست نداره بیاین اینجا بازم از رو نرفتم ، کم میرفتم ، ماهی یه بار ، بیشتر اونارو دعوت میکردم ، بخدا بهترین پذیرایی، بهترین شام و ناهار و غدا ، احترام و خدمت و حرمت ، فقط برای حفظ ابروم پیش شوهرم ، سه ماه پیش بابام پیشم دخترمو فحش داد ، بهش توهین کرد ! قسم خوردم دیگه پامو نزارم تو خراب شدشون ! هرچند حتی یه معذرت خواهی ساده هم نکردن ! از شوهرم خجالت میکشم ، خودش دریانورده و دو سه ماه یه بار میاد، هر باری که زنگ میزنه میبینه منو دخترم تنهاییم ! الان میدونه چه خبره ولی به روم نمیاره ! آخه خانواده ی اونا خیلی محترمانه و صمیمی و بسیار دلسوز و مهربونن ! خواهر شوهرام هر روز خدا با شوهر و بچه تلپن خونه ی پدر شوهرم ! اونوقت من ماهها از کوچه  ی پدرمم رد نمیشم 

خیلی ناراحت و خستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی اشتباه میکنی،ادم پیش شوهرش ابروش نمیره،بزار شوهرت رفیقت هم بشه،باهاش رفیق شو و باهاش دردل کن،بهش بگو بشینه پیشت و ب همه حرفات گوش بده،تا وقتی حرفت تموم نشده چیزی نگه،خودتو خالی کن پیشش،شوهرته،غریبت نیست

2738

کاش یاد بگیریم که هممون تنهاییم،،،،اینکه میگن یک روح در دو جسم همش الکیه،،،همه تنهان،شمام به خودت ارزش قائل شو و اهمیت نده و زندگیتو بکن چون درغیر این صورت خودت داغون میشی....

2706