2737
2734
عنوان

لطفا بیاید امید بدید 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 38 پست
بله، پسرم دو سال و ده ماهشه، هم تخمدان پلی کیستیک داشتم و هم تنبلی تخمدان

وای عزیزم خدا حفظش کنه ، یعنی میشه منم مامان بشم؟ میشه به شوهرم بگم بابا شدی؟

دنیا جای موندن نیست همه مسافریم ارزش نداره همدیگه رو ناراحت کنیم خوشگل خانوم😘😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی که شما هم مامان بشی عزیزم

انشاءالله شمام بدون دارو درمان خیلی زود بارداری سالمی داشته باشی

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2728
وای عزیزم خدا حفظش کنه ، یعنی میشه منم مامان بشم؟ میشه به شوهرم بگم بابا شدی؟

انشاءالله، فقط از خود خدا بخواه، امام حسین و به علی اصغرش قسم بده، انشاءالله نتیجه بگیری

یعنی لیاقتم نبود یک اربعین حسین........... پای پیاده برایت نوکری کنم......
وای منم مث توهم تازه هنوز عقدم استرس گرفتم

گلم حتما حتما مواظب منظم بودن پریود ، عفونت های زنانه و تناسب وزنت باش دیگه خیالت راحت

نگرانی نداره

من با تنبلی تخمدان باردار شدم اونم در عرض ۵ ماه

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2738
انساءالله، فقط از خود خدا بخواه، امام حسین و به علی اصغر قسم بده، انشاءالله نتیجه بگیری

قربونت برم عزیزم ، ممنونم از لطفت

نگرانی نداره من با تنبلی تخمدان باردار شدم اونم در عرض ۵ ماه

جدی؟ اضافه وزن هم داشتی؟ من چند کیلو باید کم کنم تا وزنم نرمال بشه دیگه خیالم راحت میشه

گلم حتما حتما مواظب منظم بودن پریود ، عفونت های زنانه و تناسب وزنت باش دیگه خیالت راحت

من از جلوگیری میترسم چون کاندوم نمیشه و نمیدونم قرص بوخورم یا نه فعلا فقط اورژانسی 

پریودم سیکلاش یکی دور روز عقب جلو میشه مشکلی هس؟ 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

امید امید امید

همسر یکی از آشنایان ما اوایل عروسی مشکلی داشت عمل کرد گفتن دیگه بچه دار نمیشه

بعد چند سال رفت کاشت کرد . دو قلو از بین رفتن

الان نزدیک 13 ساله ازدواج کردن و 3 ساله از کاشتش میگذره خدا بهشون به طور طبیعی و بی هیچ دکتری بچه داده

تا خدا نخواد برگی از درخت نمی افته

خدایا هر لحظه تو را شکر  ممنونم بابت هدیه قشنگت    دوستای عزیز منو تو تاپیکای ختم و داستان زندگی صدا کنین . ممنونم از همتون

عزیزم استرس خودش سمه حتی ممکنه نزاره بارداربشی وقتی رفتی دکتربگوتیروییدم بنویسه برات من خودم کم کاری دارم تویکی ازتخمدانام کیست بودپریودام نامرتب بوداصلاامیدی نداشتم الان پسرم دوسالشه ایشالاسالمی به زودی عکس بی بی چک مثبت میزاری

جدی؟ اضافه وزن هم داشتی؟ من چند کیلو باید کم کنم تا وزنم نرمال بشه دیگه خیالم راحت میشه

آره

نه وزنم مناسبه

ولی شکم دارم

تازه طبعمم سرده(که اصلا خوب نیست) با این وجود باردار شدم

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706