2737
2739
عزیرم مادرتون رو تا میتونید تقویت کنید فقط گرمیجات بخورن ان شاالله خوب مبشن ..بخور جوش شیرین عالیه

دم نوش پونه و زنجبیل و دارچین و کتیرا و عناب روزی دو لیوان میخوره 

خیلی نگرانشم 

دکترا هم هرکی یچی میگه 

ممنون از دعای خوبت گلم.. تنتون سالم باشه همیشه 

برقصان زندگی را به ساز خودت🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر گفته ریه هاش درگیر شده و گفته ک هر 2 روز یکبار بیاد چک کنه ولی لمروز دوباره رفت دکتر همون سی تی ...

عزیزم اگه تو خونه باشه روزی یکبار بره چک کنه کافیه البته به شرطی خوب باشه ولی اکه ربش درگیر شده باشه بهتره حتما بستری بشه حتما بستریش کنین

2731
دم نوش پونه و زنجبیل و دارچین و کتیرا و عناب روزی دو لیوان میخوره  خیلی نگرانشم  دکترا ه ...

عزیزم اصلا لبنیات حتی پنیر نخوره دمنوش ها مخصوصا بهار نارنج خوبه  زیتون خوبه گوجه پخته شده  توی فر  یا کباب شده بخوره  ویتانین ث بخوره مایعات زیاد بخوره ابمیده های طبیعی مهصدصا اب هندوانه اب انبه اب هویج بخوره انگور قرمز پرتقال لیمو شیرین لیمو ترش خیلی خوبه

دم نوش پونه و زنجبیل و دارچین و کتیرا و عناب روزی دو لیوان میخوره  خیلی نگرانشم  دکترا ه ...

عزیزم عاالیه ایناکه گفتی... غذاهای گرم مثل ابگوشت چلو گوشت گوشت گوسفندی بخورن مایعات فراون ... دمنوش زیاد بخورن...داروی امان کاظم وداروی جامع امام رضا...همسر منم گرفته بود دو هفته میکشه تا درمان بشن ان شاالله...

عزیزم اگه تو خونه باشه روزی یکبار بره چک کنه کافیه البته به شرطی خوب باشه ولی اکه ربش درگیر شده باشه ...

والا ریه منم درگیره ولی دکتز بیمارستان بستری ننوشت برام گفت برو متخصص ک امروز جمعه بود با درگیری کم هم باید بستری شد؟

علایمت چی بود؟

من اولش کم حوصله شدم سه شب هوا خیلی سرد بود دوتا پتو مینداختم روم یهو فهمیدم بو هس نمیکنم و مزه نمیفهمم فهمیدم گرفتم  حال روحیم بد بود با مترو داشتم میرفتم بیمارستان  مترو سرد بودفشارم افتاد سرم گیج رفت اومدم بیرون نشستم رفتم با اسنپ رفتم بیمارستان بعد چهار روز استراحت وبیمیلی به غذا به زور اب و سوپ میخوردم میدونستم  اگه بدنم مقاوم باشه ویروس از بین میره وعده های کوچیک تعداد بالا میخوردم به زور ببخشیدا شماره دوهم سیاه شده بود خیلی بد بود خلاصه

2738

کسایی کهکرونا گرفتن نترسن چون ترس هیچی رو درست نمیکنه فقط وعده غذایی کوچیک و تعداد بالا میوه مثل هویج و سیب حبه درست کنین  بخورین اب خرما سوپ شیره خرما و ارده مخلوط اب گوشت 

برو ببین کرایه نمیدن برای دو هفته کرایه کنی

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2706