2733
2734
عنوان

با دختره که ازم سر تر بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1689 بازدید | 92 پست
عزیزم به چاق و لاغر و زشت و زیبا بودن نیست. سلیقه متفاوته گلم. الان دختر همسایمون چوب بستنی بود ولی ...

حتما خودتم چیزی بین این دوتا بودی

قلب،لانه ی گنجشک نیست که بهار ساخته شود ودر پاییز باد آن را باخودش ببرد...قلب،مهمان خانه نیست که آدم ها بیایند،دوسه ساعت یا دوسه روز توی آن بمانند و بعد بروند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غم مخور

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2731
من ۱۸ سالمه صبا که از خواب بیدار میشم لاک پشت های نینجارو میبینم🙃😐 رقیب عشقی و عشق حالیم نمیشه تو ...

بعد از ظهرا هم ساعت 4 دختر کفشدوزکی رو نشون میده همون شبکه 

حالشو ببر 😂😂😂

کتری به این حسرتا نیست  سر این لاغری بیش از حد همه مسخرم میکنن  تما بازم شکر ک سالمم

بخور عزیزم

روزی ده تا سیب زمینی ۴تا تخم مرغ آب پز بخور پروتئین خالص

سرماه ۵ تا نذاشتی رو وزن بیا اینجا منو ریپلای کن

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2738

یه موقع لاغر مردنی بودم شوهرم چپ وراست بهم میگفت باید چاق بشی .برام سرلاک میخرید که بخورم چاق شم😐بعد بارداریم یکمی تپل شدم حالا یه ریز میگه باید لاغر شی من زن لاغر خودمو میخوام 😕چشونه این مردا خودشونم نمیدونن چی میخوان.ولی جدیدا یاد گرفتم هر جور عشقمه باشم 😎

خودشو چاق کن 

چاق شدن چه آسان   لاغرشدن چه مشکل

قلب،لانه ی گنجشک نیست که بهار ساخته شود ودر پاییز باد آن را باخودش ببرد...قلب،مهمان خانه نیست که آدم ها بیایند،دوسه ساعت یا دوسه روز توی آن بمانند و بعد بروند...
عزیزم به چاق و لاغر و زشت و زیبا بودن نیست. سلیقه متفاوته گلم. الان دختر همسایمون چوب بستنی بود ولی ...

حرف حق و شما زدی 

حالا کیه که گوش بده 

مشکل اصلی اعتماد به نفس نداشتنه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
من عاشق كاكرو يوگا بودم از سوباسا بدم ميومد واكاشيزوما رو هم دوست داشتم

من واکی. تارو، ماتسویاما با یه پسر موفرفری تو تیم سوبا بود دوسشون داشتم. از تیم کاکرو فقط تاکشی رو دوس داشتم با موهای بلندش. ایشی زاکی هم بامزه بود

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
بعد از ظهرا هم ساعت 4 دختر کفشدوزک رو نشون میده همون شبکه  حالشو ببر 😂😂😂

سلاملیکم😅میبینم تاپیکو ول کردی😅😅

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2706