2733
2739
عنوان

داداشم عاشق دختری شده ک از خودش بزرگتره

| مشاهده متن کامل بحث + 1286 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داداشت خیلی کوچیکه ، دختره خانوم هم همینطور 

البته تو این سن ، از نظر فهم و پختگی ،انگار دختر ۱۹ ساله از پسر ۱۸ ساله ،۱۰ سال بیشتر میفهمه و بزرگتره

حالا ۲۵ سالگی به بالا ، یکی دو سال ایرادی نداره ،دختر خانم بزرگتر باشه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2731

اختلاف فرهنگی دارید دیگه

به نظرم کار خالم انجام بده برید خاستگاری دختر ولی بهش بگید مهریه نمی زنیم طلا هم که گرونه نمی خریم

داداشت که پولی نداره تو این سن پس اینجوری خود دختر جواب رد میده به داداشت

پسر 18 ساله چه به ازدواج اخه

دختر به هوای جیب بابات می خواد زن داداشت بشه

دختررو میشناسم خیلی دختر خوبیه اخه  خیلیم خوشگله من خودم خیلی دوس دارم عروسمون شه

خوشگلی باعث پایدار ازدواج نمیشه

اخلاق و تعهد باعث میشه

داداشت ۱۰۰ درصد میتونه تا ابد یک شوهر پایدار بمونه؟؟ میتونه واسع خرج زندگی از همین سن کار رو عار ندونه؟؟

2738
خودش میخواد همه باهاش مخالفن

پشیمون میشه صد درصد... اقتضای سنشه... ما هم داشتیم از این روزا... گذروندیم و الان پشیمونیم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
خوشگلی باعث پایدار ازدواج نمیشه اخلاق و تعهد باعث میشه داداشت ۱۰۰ درصد میتونه تا ابد یک شوهر پایدا ...

برادرم الانم همش سرکاره ما هممون متعجبیم دلیلشم اینه میخداد زودتر خودشو جنع و جور کنه دختررو بگیره🤦🏻‍♀️

اختلاف فرهنگی دارید دیگه به نظرم کار خالم انجام بده برید خاستگاری دختر ولی بهش بگید مهریه نمی زنیم ...

دختررو میشناسم اصلا اینجور نیست 

از همه نظر خوبه این دختر من دوسش دارم واقعا ولی مادرم مخالفه

2706