2733
2734

فاصله سنیشون یک ساله دختررو میشناسم دختر خوب و خیلی ناز و خوشگلیه 

ولی ی سال بزرگتره داداشم ۱۸ دختره ۱۹ داداشم گیر داده باهاش ازدواج کنه

مامانم ایناهم مخالفن مامانم دختر خالمو میخواد براش بگیره 

درصورتی ک واقعا دختر خالم در حد دوس دختر داداشم نیست 

وضع مالی دختره خوب نیست مامانم ایناهم برا همین سنش و وضع مالی مخالفن خودمون اوضامون خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هر پسر و دختری واسه یه بارم که شده تو 18 سالگی فاز ازدواج زده سرشون البته بماند که 18 ساله های سایت عروس دوماد هم دارن 

99/9/10                                                        سَلامِت میکنم 
2738

دوست منم ازهمسرش یسال بزرگتر بود 

چنان پسره رو جمع کرد 

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

چقدر زود میخواین زن بگیرین... بذارین جوونی کنه... تازه اول جوونی ... خیلی زوده... پسر ۱۸ ساله رو چه ب مسئولیت زندگی 😑😑 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2706