2733
2739
عنوان

تازه مادر شدم

1665 بازدید | 82 پست

امروز 9روزه مادر شدم اما فعلا کمک دارم  فقط شیر دادن و آروغ گرفتن بلدم شما چی جوری یاد گرفتین؟من کم سن و سال هم هستم  خودم همش میترسم مثلا پمپرز عوض کردن شستن حموم کردنش و لباس تنش کردن اینا رو چی جوری یاد گرفتین راهنمایی کنید

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

آاااخی جاااانم مبارکت باشه

طبیعی؟

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نترس کاری نداره بخدا اولش منم میترسیدم طبیعیه تو نت کلیپ ببین سعی کن وقتی کمکی داری جلوش انجام بدی تا اگه ایراد داشت کارت کمکت کنه باید تکرار کنی همش

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2738
2706