2733
2734
عنوان

یعنی حالم از خودم بهم میخوره😐

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 37 پست
مگه چی گفته بهت که اینقدر خودتو سرزنش میکنی. 

من یکم حساسم اما بازم بد بود دیگه

من یه حرفی زدم که اون میتونست خیلی ادامه بده ولی نداد گفت موفق باشی😑

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم
نه بابا عشق کدومه یه کراش ساده بود😑

خو پس بلاکش کن 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آقا من همیشه برام سوال بوده واقعا اینکارا که میکنین چیه.البته همه میکننا ولی چه جوری رو این آدما کرا ...

مثلا من فرهاد مجبدی و شادمهر😐😂

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
2731
گوشتم ریخ    

باید عمق فاجعه رو نشون میدادم 

2740
همین دیگه من رفتم ریپ کردم از خداشم باشه چون پزشکه فک کرده الان خداس😐احساس میکنم ادم حسابم نکرد

نه این حس که داری نشونه ضعف در اعتماد بنفس شماست. و خودت رو کم میشماری ولی ایشون  فقط تمایل بگقتگو نداشته و شما قضاوتش میکنی واین اشکال در شماست. رفتی نظر دادی اونم جواب داده ولی طلبکار نباش در همه چیز .

نه این حس که داری نشونه ضعف در اعتماد بنفس شماست. و خودت رو کم میشماری ولی ایشون  فقط تمایل بگق ...

اره حس میکنم درست میگی قبول دارم اعتماد به نفسم کمه اما پسره مجرده وقتی یه دختر رفته پی ویش توقع نداشتم اینجوری سرد برخورد کنه و به قول شما تمایل به گفتگو نداشته باشه ،کمبود اعتماد به نفسمم بیشتر واسه این بود که ایشون دانشجوی پزشکیه 

مثلا من فرهاد مجبدی و شادمهر😐😂

دقیقا تو همین مایه ها

من محسن کیایی مثلا. ولیوقتی فهمیدم متاهله البته سعی کردم دیگه بهش فک نکنم انگار میخاد بیاد بگیرتم😂😂😂🤣🤣🤣

ششصدوشصت وشیش سه تا شیش داره*بقالیِ سر کوچه کیشمیش داره*حاجی که از مکه میاد ریش داره*بچه که از خواب پا میشه جیش داره😆

اره عزیزم روی خودت کار کن. دانشحوی پزشکی هم همچین علامه دهر نیست فقط دراینده شغلش پزشک هست و متاسفانه در کشور عزیزمون ‌شغل پزشکی تحفه اس ولی در جاهای دیکه  یه شغل معمولیه. 

اره عزیزم روی خودت کار کن. دانشحوی پزشکی هم همچین علامه دهر نیست فقط دراینده شغلش پزشک هست و متاسفان ...

اره متاسفانه مرسی عزیزم 💗

یه سوال میتونم بپرسم؟ شما حس ششم دارین اخه الان تاپیکای قبلیتونو دیدم حس کردم اینجوریه

نه عزیزم .ندارم. من رشته ام روانشناسی  هست و براساس روانشناسی نظرمو میگم. یجورایی مربوط میشه به ...

اتفاقا از حرفاتون حس کردم خیلی باسواد باشید🙂💗 

مثلا چجوری نظرتونو میگید راجب چی مثلا ؟