2737
2734
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدبختی زنا هم افتاد گردن ما   اگه زنا نباشن ما میریم با درخت رل بزنیم ها میریم    

خب بدبختی زنها گردن مردهاست دیگه. مگه غیر اینه که اکثر غم و غصه ها و دردسرها به محیط خونه مربوط میشه؟

اون بیماری روانی داره  من اون کاربر می شناسم

وای خدا اون دیگه کیه؟

بیچاره اطرافیانش

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   
2731
خب بدبختی زنها گردن مردهاست دیگه. مگه غیر اینه که اکثر غم و غصه ها و دردسرها به محیط خونه مربوط میشه ...

بدبختی مارو نمیگی کل جهان میگرده که طرف به عشقش برسه واقعا اگه یه طرف نباشه میدونید چی میشه؟نی قتل نا.مو.سی هست تازه این همه شهیدم نمیدادیم که از نام.وسم.ون دفاع کردن حالا شما هی بگو ما عامل بدبختی اما عاملش که مشخصه کیه....  

یعنی میگی من قراره خیانت کنم؟    

نه عزیزم میخوام بگم فقط مردا نیسن که خیانت میکنن زناهم هستن صد البته که مرد و زن وفادارم داریم نمیگم که شما خیانت میکنی میخوام بگم همه یه جور نیستن نگران نباش 

زنه می گه من بدم میاد خواهر شوهرم می ره سمت شوهرم یا مادر شوهرم دوست ندارم شوهرمو بوس کنه  خوب ...

همچین عروسی رو باید با پست پیشتاز ازسال کرد در خونه مامانش

والا قبول کنیم بعضی خانم ها سرشار از عقده و کمبود اند

از زندگی فقط شوهر کردنو بلدن

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   
2738
بدبختی زنا هم افتاد گردن ما   اگه زنا نباشن ما میریم با درخت رل بزنیم ها میریم    

تو ببین

این دادگاها درخواست طلاقا بیشتر مال چیه؟

دست بزن،اعتیاد،دهن بینی مرد،عیاشی ورفیق بازی مرد،

اهل کار و زندگی نبودنتون،جرم و جنایت،خیانت ،الی اخر

همش مرد 

چرا شما ها نمیتونید خوب باشید

نمیدونم

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚

ماله ما خیانتکاره😝

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
شما متاهلا اگه این همه وقت که اینجا میگزرونید کنار همسرتون باشید مشگلی پیش نمیاد چرا فقط نی نی سایتی ...

مگه ما کلفتشونیم که دم به دقیقه دم دستشون باشیم ماهم آدمیم تفریح لازم داریم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2706