2737
2739
شوهر منم پرستاره خیلی غصه شو میخورم بعضی وقتا تو ۲۴ ساعت ۲ ساعت میخوابه کلا.. هفته ای ۴ شب شبکاری دا ...

😓😓😓

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
شوهر منم پرستاره خیلی غصه شو میخورم بعضی وقتا تو ۲۴ ساعت ۲ ساعت میخوابه کلا.. هفته ای ۴ شب شبکاری دا ...

هانا جون شما همونی که بهداشت خوندی فکر میکردی شوهرت با همکارشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره عزیزم 

یادم اومد عزیزم همون باعث کابوس میشه ها من خودم مجردم بعد دانشگاه و الان سر کارم همش زنان ما دانشگاه جدا بودیم الانم خوب زنانم بعضی وقتا احساس تنهایی و دوست نداشته شدن میکنم میترسم اصلا یکی از کابوسام ترس از تنها موندنه ولی گویا نه من چاره دارم نه شما

یادم اومد عزیزم همون باعث کابوس میشه ها من خودم مجردم بعد دانشگاه و الان سر کارم همش زنان ما دانشگاه ...

من به دختره پیام دادم باهاش دعوا کردم پاش از زندگیم بریده شد ولی تا یه ماه همش خوابای آشفته میدیدم، بعدشم اکثر شبا تنهاام واسم سخته خوابیدن

خیلی شبا با خواهشو تمنا خواهرمو میگم بیاد پیشم بمونه

ولی واقعا سخته تنهایی😕

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن