2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم از خوابیدن میترسم از شب متنفرم

بچه ها ايه الكرسى بخونيد خيليييي جواب ميده خوابتون پراز آرامش ميشه

تو مرا جان و جهانى چه كنم جان و جهان را❤️خدايا ممنون ازين نعمت هاى زيبايى كه بهم دادى 🥰💖💕💜💖💖💖💖💚
الان خوب شدی؟ نوجوون نیستم ۲۶ سالمه

الان آره چون چندتاخونه عوض کردم و۳۸ سالم شده الانم خوابای عجیب غریب میبینم ولی پوست کلفت شدم ظهریه خواب دیدم یادآو ریش عمرم نصف میکنه چون د رموردپسرمه ولی هروقت میات توذهنم ازتوسرم بیرونش میکنم

نمیدونم از بچگی اینجوری بودم هرچی هم بزرگتر میشم بدتر میشه

میدونی جدیدا احساس میکنم خیلی تنهام کاش برمیگشتم دوران دانشگاه از وقتی فارغ التحصیل شدم خیلی خوشحال نیستم شیفت خونه خونه شیفت الان که کرونا شده بد ترم شده چراااا

2740
من پرستارم شبکارم ماهی ۱۰تا الی ۱۱تا شب میرم خوابم بهم ریخته از طرفی ام روز بخوام برم هر روز باید بر ...

شب کارهات رو کم کن  آدمو داغون میکنه

شوهرمنم پرستاره ماهی ۱۳ تا شب میرفت  اینقدر آژیته بود توی روز  صورت پژمرده شده بود ماه مپیش کرونا گرفت دیگه بعد از اون رفت سرکار ماهی ۴ تا شب بیشتر نمیره اخلاق ۳۶۰ درجه فرق کرده 

شبکاری آدمو ذره ذره میکشه اونم پرستاری که شغلیه که خستگی روحیش معمولا بیشتر از خستگی جسمیشه

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)

عزيزم اگه هر روز بري بهتره تا شبها بري

صورتت پير ميشه 

روحت خسته ميشهخوابت تنظيم ميشه بعد از يك ماه

من خودم بچم نه ماهشه شبا نميخوابه 

پوستم داغون شده 

هر كي منو ميبينه ميگه تو چرا اينجوري شدي

انقدرم عصبي شدم كه نگو

الان آره چون چندتاخونه عوض کردم و۳۸ سالم شده الانم خوابای عجیب غریب میبینم ولی پوست کلفت شدم ظهریه خ ...

منم یکم پوست کلفت شدم قبلا خواب بد میدیدم شوهرمو بیدار میکردم ولی الان نه دیگه بعضی شباهم تنها میخوابم ولی بهتر نشدم فقط عادت کردم

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
میدونی جدیدا احساس میکنم خیلی تنهام کاش برمیگشتم دوران دانشگاه از وقتی فارغ التحصیل شدم خیلی خوشحال ...

آره میدونم چی میگی الان هممون همینجوری ایم دوروبرمون خیلی خالیه فشار زندگی هم که هست

شب کارهات رو کم کن  آدمو داغون میکنه شوهرمنم پرستاره ماهی ۱۳ تا شب میرفت  اینقدر آژیته بو ...

شوهر منم پرستاره خیلی غصه شو میخورم بعضی وقتا تو ۲۴ ساعت ۲ ساعت میخوابه کلا.. هفته ای ۴ شب شبکاری داره روزاهم شیفت میره اکثرا

خیلی شب کاری بده 

2706