2733
2734
عنوان

ازدواج راه دور

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 40 پست
من و شوهرم فامیل بودیم. بعد خواستگاری اون رفت سربازی و من رفتم دانشگاه یه شهر دیگه حدودا ۱۲ ساعت اخ ...

بله دوری واقعا سخته ، الان از خانواده خودتون  دور هستید ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بله. عزیزم خواهرانه بهت میگم در مورد شریک زندگیت خیلی خیلی دقت کن. اگه خدای نکرده زبونم لال خوب نبا ...

قبول دارم صحبت شمارو چون وقتی دور از خانواده باشی و کسیو جز همسرت در کنار خودت نداشته باشی ، باید همسر انقد با آدم خوب و صمیمی باشه ک دوری خانوادرو بشه تحمل کرد ، هر چند سخته ولی کاری نمیشه کرد .

2738
منم راه دورم يكساله خانواده ام رو نديدم🥺🥺🥺 

اوخی  خیلی سخته ، من هم در آینده از خانوادم دور میشم ، دور بودن سخته مخصوصا دوری از مادر😓😓😓😭😭😭

اوووه خیلی دورین که... کجا میخوای باشی بعدش ایران یا خارج؟ 

بله خیلی از هم دوریم ، نامزدم مقیم دانمارک هست و من بعد ازدواج میرم خارج کشور و یک عمر از خانوادم دور میشم . 😪😪

بله خیلی از هم دوریم ، نامزدم مقیم دانمارک هست و من بعد ازدواج میرم خارج کشور و یک عمر از خانوادم دو ...

عزیز دلم عوضش پیش عشقتی دیگه بالاخره سالی سه چهار بار میای میبینشون ولی اگه زبونم لال عشقت نرسی که یه عمر میمونه رو دلت.. من اینارو اماده کردم به مامانم بگم🤣🤣

عزیز دلم عوضش پیش عشقتی دیگه بالاخره سالی سه چهار بار میای میبینشون ولی اگه زبونم لال عشقت نرسی که ی ...

آفرین ، دقیقا منم ب همین حرف شما رسیده بودم و با خودم همش همینو میگفتم ، شما و پسری ک میخوای باهاش ازدواج کنی خیلی دور هستید ؟؟؟ اگه همدیگرو خیلی دوست دارید حتما ازدواج  کن چون وقتی همسرت خوب باشه دوری خانواده کمتر اذیتت میکنه 

آفرین ، دقیقا منم ب همین حرف شما رسیده بودم و با خودم همش همینو میگفتم ، شما و پسری ک میخوای باهاش ا ...

والا دوریمون از تهران تا بجنورده من تهران اوشون بجنورد یکم زیاده دیگه :|||| شما کدوم شهر ایران هستین

والا دوریمون از تهران تا بجنورده من تهران اوشون بجنورد یکم زیاده دیگه :|||| شما کدوم شهر ایران هستین

بجنورد فک کنم خراسان جنوبی باشه درسته ؟؟

من ساکن تهران هستم. 

2706