2733
2734
عنوان

انتخاب گوشی موبایل برای دانش اموز

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 54 پست
ناراحت شدم برات. انشالله خدا به زندگیتون خیر و برکت بده. ولا بچه های منم ندارن .برنامه شاد رو توی گو ...

قربونت برم خدا حفظش کنه برات 

دقیقا برای بچه کم سن اصلا گوشی خوب نیست کار خوبی میکنی 

من متاسفانه دورم به برادرم .اونم سنش 17سالشه تو مدرسه استثنایی درس میخونه مدرسه اینام هنوز باز نشده همه دانش اموزا با گوشی و تبلت میگذرونن ولی این به هیچی دسترسی نداره دلم براش میسوزه ولی کاری نمیتونم براش انجام بدم 😟

فقط خودت به دادِ مستاجرا برس 🤲💔
💕🙏🏻

عزیزم اگ میخوای ۱۰ هزینه کنی میتونی ۴ تا گوشی سامسونگ ولی مدل پایین و با کیفیت و کارکرد خوب بگیری و دست چند نفرو بگیری....و اگ مایل بودی منم ی نیازمند میشناسم ک اگ دوست داشتی خودت بری از نزدیک ببینی و کمکی ناچیز کنی 

دانش آموخته طب سنتی🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگ میخوای ۱۰ هزینه کنی میتونی ۴ تا گوشی سامسونگ ولی مدل پایین و با کیفیت و کارکرد خوب بگیری و ...

من میشناسم افرادی و که اطمینان دارم از شرایطشون 

ولی قیمت و مدل های موبایل و نمیدونستم 

الان داشتم با همسرم راجب همین مورد حرف میزدم 

چون با این مبلغ پول میخاستم مدل گوشی خودمو بالاتر ببرم که تصمیم رفت روی این مورد 

ممنونم عزیزم 

انشالله دفعات بعد 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 
2731
چه مدلی ؟! 

آ ۲۰ 

اخطار  اگه فکر می‌کنی اون دختری که تو خیابون شالش افتاده یا حجاب نداره باید مورد آزار کلامی و جنسی قرار بگیره ...اگه فکر می‌کنی دختری که آرایش یا تتو داره قصدش جلب توجه  دیگران ..  اگه فکر می‌کنی دختری که تو صفحه شخصیش عکس با پوشش دلخواهش میزاره باید مورد آزارقرار بگیره ... اگه فکر می‌کنی دختری که پریود شدن رو مخفی نمیکنه و پد بهداشتی رو تو کیسه مشکی نمیخره حیا نداره... اگه فکر می‌کنی دختری که چهار کلمه با یه مرد حرف زده و خندیده بی بند و باره ... اگه فکر می‌کنی به  اون دختری که تو خیابون بلند می‌خنده باید بد نگاه کرد و تیکه انداخت .. اگه فکر می‌کنی دختری که تو مهمونی لباس باز پوشیده باید با نگاهت آزارش بدی ... اگه فکر می‌کنی چون یک دختر مهمونی رفته و مشروب خورده حقشه مورد تجاوز قرار بگیره ... باید این رو بدونی ..... تو هم حامی تجاوزهستی... تو هم یک متجاوزی 

سلام خانومی،ببخشید این تاپیکتون باز بود مجبور شدم اینجا ازتون سوال بپرسم.من کارشناسی معماری-معماری دارم.حالا ارشد ثبت نام کردم یه دانشگاه علمی کاربردی اونم چون دلم میخواد فقط سرم با درس گرم بشه،فقط طراحی داخلیِ معماری داشت که منم ثبت نام کردم.چه جور رشته ای هست؟؟ برای گرفتن پایه دو و یک نظارت طراحی داخلی رو نظام مهندسی اصلا قبولش داره؟؟کلا واحدهای نقشه کشی و طراخی فضا ها و....داره؟؟؟منظورم طراحی فنی هستش.در کل راضی هستی از رشته تحصییلیت؟

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
2740
سلام خانومی،ببخشید این تاپیکتون باز بود مجبور شدم اینجا ازتون سوال بپرسم.من کارشناسی معماری-معماری د ...

عزیزم لینک امضامو بخون 

نظارت و اجرا و‌طراحی نظام مهندسی ربطی به گرایش ارشد نداره 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان•