2733
2734
عنوان

انتخاب گوشی موبایل برای دانش اموز

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 54 پست
💕 اگه هرکدوممون در حد توانمون کمک کنیم دنیا جای قشنگ تری هست 💕

انشاالله عزیزم 

منم خیلی دلم میخواد کمک کنم ولی حیف اوضاع خودمون اصلاا خوب نیست خودم تو خانوادم دارم برادرم با 17سال سن کلاس پنجمه مدرسه استثنایی درس میخونه و گوشی و تبلت نداره اگه داشتم الویت با برادرم بود😔

انشالله تنت سالم ودلت خوش باشه 😙😙

فقط خودت به دادِ مستاجرا برس 🤲💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تا ده 

سامسونگ خوبه 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738
بله ممنون

🌹❤️ خیلی خوبه که به فکر نیازمندا هستین

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
عزیزجان وقتی برنج 200 شده. 900تومن خوبه برا یه تبلت

هعی خدا چی بگم هر روز یه چیزی گرونتر از قبل میشه 😔900برای خیلیا پولی نیست ولی برای ما وامثال ما خیلیه من دیشب تاپیک زدم برای برادرم دلم میسوزه .دیروز گریه میکزد میگفت همه گوشی یا تبلت دارن من ندارم

حیف منم شوهر کارگر با درامد خیلی کم نمیتونیم بخریم 

خدا لعنتشون کنه باعث و بانی این بدبختیارو

فقط خودت به دادِ مستاجرا برس 🤲💔
هعی خدا چی بگم هر روز یه چیزی گرونتر از قبل میشه 😔900برای خیلیا پولی نیست ولی برای ما وامثال ما خیل ...

ناراحت شدم برات. انشالله خدا به زندگیتون خیر و برکت بده. ولا بچه های منم ندارن .برنامه شاد رو توی گوشی خودم نصب کردن براشون. البته یه دلیلی هم که براشون نخریدم چون از فضای مجازی و کنجکاو بودن بچه ها میترسم براشون نگرفتم

2706