2733
2739

هیچکدوم از پدر بزرگ مادربزرگام بهمون محبت نمیکردن. هیچی هیچی برا همین حسی بهشون ندارم الان. از شانسم پدر مادرمم اهل توجه و محبت نبودن 

خانواده غیر صمیمی و داغونی دارم الانم ک بزرگ شدیم خواهر برادر از هم خبر نداریم ماهم نسبت ب هم بی توجهیم

واقعا کودکی بسیار سختی رو گذروندم 

نه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من از سمت مادری ک دستشون زخم شه میمیرم

ولی سمت پدری هیچ حسی ندارم بهشون چون محبت ندیدم

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738

پدر و مادر پدرم که اصلا یادم نمیادشون

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

کلا من ویرزنای تپل رو دوس دارم چ نازن😂😂با عصا میرن😍😂مامان بزرگ منم تپله خخخخخ یکم راه میره خسته میشه میشینه😂😂😂قند داره اما میگه بیا منو ببر بستنی😐😐😐😐

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️

مال طرف پدریو ندیدم .از پدر و مادر بزرگ مادری متنفرم 😑

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))
2706