2737
2734

هیچکدوم از پدر بزرگ مادربزرگام بهمون محبت نمیکردن. هیچی هیچی برا همین حسی بهشون ندارم الان. از شانسم پدر مادرمم اهل توجه و محبت نبودن 

خانواده غیر صمیمی و داغونی دارم الانم ک بزرگ شدیم خواهر برادر از هم خبر نداریم ماهم نسبت ب هم بی توجهیم

واقعا کودکی بسیار سختی رو گذروندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من عاشق مادر بزرگم 

بش میگم ننجون 😋😋😋😋😋😋😋😋😋عشقه عشقققققققققق

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2738

از طرف پدرم خیلی سرد بودن حسی بهشون داشتم،‌ولی از سمت مادری دلتنگ ننم هستم ک دوسال فوت شده 😓

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍

مادربزرگ‌من وقتی ماهرو میبینی تمام دستو پاهامونو بوس میکنه همش میگه بابام به قربونت بچه ها هممونو خیلی دوس داره کلا دریای عشقو محبته همه عاشقشن همه فامیل. خداییش مامانمم بی نهایت دوسمون داره. عزیزم هرکسی اخلاقش به پدرمادرش میره تو شبیه پدرمادرت نباش

2706