2737
2739
عنوان

ازدواج

745 بازدید | 75 پست

دوستان بنده ۲۱ سالمه بعد کلا چهرم معمولیه هیکلمم همینطور 

ینی صورتم اصلا زیبایی نداره 

و تا الانم هیچ خواستگاری نداشتم و فکرشم نمیکنم کلا از این به بعدم هیچ خواستگاری داشته باشم 

بالاخره خوده ادم بیشتر میتونه اینده خودش رو پیش بینی کنه 

بعد حالا داداش من یا مامانبزرگم یا حتی مامانم همش میگن فعلا که شوهر گیرت نیومده و از این حرفااا😕

من اصلا به نظره خودم ادم نباید به یه دختری که قیافه خوبی نداره همش بگه شوهر کن شوهر کن 

چون اون دختر از نظر روحی اعصابش بهم میریزه 

بالاخره همه ما میدونیم دیگه اقایون دنبال چهره های خوب و زیبا هستن 

اصلا من خودم در اطرافم ندیدم واقعا کسی چهرش در حدود من باشه و ازدواج کرده باشه 

شما اگه جای من بودین چکار میکردین؟

منظورم اینه با این حرف های اطرافیانو اینا چه میکردین؟

ازدواج مونده به قسمت

به خوشگلی اینا ربط نداره اگه بشه میشه با هر چهره ای

حرف اطرافیانم همیشه هس بزن به بیخیالی

سخته میدونم اما چاره چیه نمیشه دهنشونو بست😑😑😑

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یک اهمیت نده

دو ادم چ شوهر داشته باشه چ نداشته باشه مستقل باید باشه و تو اجتماع باشه یعنی کار کنه اون کار میتونه شرکتی کارخانه هنری فنی و......باشه

اون چیزی ک بهش علاقه داره

انتی ناتالیسم(ضدتولید مثل)زندگی زیباست شیرینه بی بچههههه .
2738
والا من تو دوستام ۳ نفر بودن ینی میگفتم کسی اینارو نمیگیره قیافه هیکل معمولی رو ب پایین بودن ولی همش ...

این جور موارد کم پیش میاد 

من بخدا اطراف خودم هر خانمی رو که دیدم که ازدواج کرده یا چهرشون خوب بوده یاعالی

😶من زیاد تاپیکای شما رو دیدم خداییش همش فکر میکردم بالا سی سال سن دارید انقدر که حساسید رو این موضوع .راجب حرفای اطرافیانت بگو یه موضوع دیگه به جز ازدواج من واسه بحثاتون پیدا کنید .به خودتم تنها چیزی که میتونم بگم اینه که انتظار اتفاق بد نکش که واقعا همون میشه حالا خود دانی 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

عزیزم هرکسی به اندازه خودش صورت زیبایی داره به زیبایی موهات پوستت اندامت دندونات برس 

زیبایی طبیعی خودتو حفظ کن مدل ابروهاتو میتونی تغییر بدی میتونی خوش پوش تر باشی تیپ بزنی خوش اخلاق تر باشی یا نحوه صحبت کردنو خیلی خیلی بهتر کنی 

درستو بخونی و به سطح بالا برسی 

اونموقع بیا ببینم بازم این حرفارو میزنی یا نه 

نَفَسـِ حَمیدَمَمـ 🥰🙈
2706