2733
2739
عنوان

سزارین و طبیعی

384 بازدید | 74 پست

بچه ها من خیلی شنیدم که زایمان طبیعی واژن و گشاد میکنه و خیلیا از درد و بخیه و عفونت زجر کشیدن و حتی کانال عبور جنین هم میبرن و میدوزن اوناییم که بخیه نخوردن گشاد شدن کلا ترکیب واژنو بهم میزنه

زایمان سزارین والا شیک میری میای هیچکدوم ازین اتفاقا نمیوفته فوقش چند روز درد داری که با شیاف قابل کنترله

چرا نباید ماها برای بدن خودمون تصمیم بگیریم وقتی من میدونم بدنم نسبت به تحمل درد ضعیفه و از لحاظ روحی نمیکشم واقعا چرا باید مجبوری طبیعی زایمان کنم؟

حالا تو کرج سزارین نمیکنن ممنوعه بیمارستانمم خصوصیه چکار کنم دکترم قبول کنه به نظرتون؟ دکترمم پولی نیست

ما طبیعی زاییدیم گشاد نشدیم گلم😂اگر مشکلت اینه خیالت راحت

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی میگفت از سونو گرافی نامه میخواد بگیره که مثلا لگنش تنگه بچه رد نمیشه

سلام خدا جونم،روزمون رو با نام مقدس تو آغاز میکنیم تو آغاز وپایان هر چیزی هستی ،ای آرامش دهنده،ای تسکین دهنده،ای شفا دهنده،ای نجات دهنده، .........ب اندازه ی عظمت خودت  تورا ششششششکر وثنا وسپاس میگوییم🙏🙏  ای آرام جانم مردم کشورم وجهان هستی ات را از هر روحی ک آزارشان میدهد  ...روح ترس ،غم نگرانی ،اندوه ،ناامیدی، فقر،انتقام،شهوت وزنا ،ناکامی ، بیماری،غرور وتکبر ،،گناه، دروغ ،افسردگی ،ناسپاسی خشم عصبانیت و......رهایشان کن ونجاتشان ده...وقلبهایشان رامملو از عشق ونیکویی ومحببتت گردان ...ای لایتناهی     تو پادشاه زندگیمان باش وتنها خواست واراده ی تو در زندگیمان اجرا گردد..آمین🙏 آمین🙏 آمین🙏🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️
2728
2738

من سزارین کردم ده روز پیش با این که دکتر و بیمارستانم فوق العاده بودن ولی از دردش پدرم در اومد واقعا کاش میتونستم طبیعی همون درد آمپول بی حسی واقعا کم از درد زایمان نداره

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
خوب من کلا بدنم تحمل درد نداره اینم هست و اینکه گشاد شدن یا نشدن واقعا شانسیه ادم چطور ریسک کنه  ...

فکرمیکنی عزیزم خدا این توانایی رو تو وجود همه گذاشته

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

منم طبیعی اوردم اولی رو گشادم نشدم😑شکلشم مثل روزه اوله🥴

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
تورو خدا راستش رو بگو هیچ اتفاقی نیافتاده.شکلش😭😌

واقعا دلیلی نداره دروغ بگم عزیزم خیالت راحت

تازه من خیلی زیاد بخیه خوردم تا رون پام بخیه بود! حتی جاش هم نمونده

نه اینجا قبول نمیکنن میگن حتما علتی باید باشه

اره شهرستان ماهم اینجوریه هم تبریز هم بندرعباس باید با علت و تو دستت مدرک داشته باشی

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
2706