2733
2734

من بهمن ماه که نگفته بودن کرونا هس تصمیم گرفتم واسه اقدام که اونم فقط امتحان کردن بود فکر نمیکردیم به اون زودی بشه...دو اسفند اقدام بار اولی گرف...بعدش صدای کرونا دراومد....تا الان هم که خداروشکر چیزی نشده  بیرون نرفتم بجز وقت دکترم ....وارد ۸ماهم شدم ...اما نگرانم شدید آبان ماه دنیا میاد تو اوج کرونا ....فقط خدا باید رحم کنه ومواظبمون باشه

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهی یکبار اونم با ماسک و دستکش و مواد ضدعفونی کننده اونی که خیلی وقته اقدامه مجبوره عزیزم من یکسال ...

شما چ دارویی مصرف کردین ک اقدامتون جواب داد؟

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂
2731
مونده لکش چجوری بوده باشه ممکنه لک لانه گزینی بوده باشه

مگه لانه گزینی همه لک میشن؟ من که از اول بارداری اصلا هیچی نداشتم

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
بچه چندمه؟ چندسالته؟

اول و آخر....۳۱

هنوز ک سنی نداری من 26 ام 

تا دخترم به دنیا بیاد منم ۲۴میشم لااقل یه جوری باشه حوصله رسیدن به بچه رو داشته باشم

کرونا اصلا معلوم نیست تا کی هست حالا من بیرون نرم شوهرم که میره سرکار مادرشوهرم و..که میان

فقط باید رعایت کرد

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2740
مگه لانه گزینی همه لک میشن؟ من که از اول بارداری اصلا هیچی نداشتم

بعضیا لک لانه گزینی میبینن قبل موعودشون

من خودمم نداشتم

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
شما چ دارویی مصرف کردین ک اقدامتون جواب داد؟

من مشکل از همسرم بود گلم

مونده لکش چجوری بوده باشه ممکنه لک لانه گزینی بوده باشه

لک لانه گزینی چیه؟؟

میشه اطلاعات بدین 

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂
لک لانه گزینی چیه؟؟ میشه اطلاعات بدین 

عزیزم بزن تو نت دقیق میاره به خاهرت بگو ببین اونجوری بوده

2706