2733
2739
عنوان

بچه ها کسی هست که خودش پرستار باش یا اطرافیانش یا اصلا دانشجو باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 66 پست
آره ده تا شب داشتم ده تا دو شیفت یعنی صبح عصر یا صبح شب ،،،،، چرا دیگه روزای دیگه صبح تک یا صبح عصر ...

میشه یکم راهنمایی کنید😊

راضی هستید از‌شغلتون منظورم اینه الان براتون بعد ازدواج سخت نیست یا همسرتون ناراضی نیست؟

دوست داشتید دبیر باشید به جای پرستاری؟

مردم چه برخوردی نسبت به یک پرستار دارن؟

پمنون میشم جواب منو بدسد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه شرکتی یا قراردادی باشه بله ازاد و دولتی فرق میکنه اگه استخدام باشه فرق نمیکنه

ببخشید یعنی ازاد بعدا حقوقشون کم تر میشه؟؟؟؟

اصلا انقدر که میگن بازار کار پرستاری خوب هست؟؟؟

2731
منم از شب متنفرم مخصوصا چون میگرن دارم ،،،، کش میاد شب ،،، تو ای سی یو کار مریضا تمومی نداره

اره دقیقا منم داخلی بودم به خاطر همینه اون شیفتا تموم نیشه و میسپاریش به بقیه ولی شب نه بیدار بودنشم که خیلی سخته مخصوصا شما میگرنم دارین

2738
میشه یکم راهنمایی کنید😊 راضی هستید از‌شغلتون منظورم اینه الان براتون بعد ازدواج سخت نیست یا همسرتو ...

دوش داشتن دبیر باشم ،،، خب اگه بیمارستان باهام همکاری میکرد شغلمو دوس داشتم ولی خیلی اذیتم کردن برا همین الان فعلا نمیرم دو دلم ک برم دوباره یا نه،،،، همسرمم راضی نیست برم ،،، میگه زندگیمون ب هم می‌ریزه

ببخشید یعنی ازاد بعدا حقوقشون کم تر میشه؟؟؟؟ اصلا انقدر که میگن بازار کار پرستاری خوب هست؟؟؟

نه اگه استخدام شی هیییییچ فرقی نمیکنه

اگه قرار دادی باشی میشه بزنن تو سر مدرکت و کمتر بدن

بازار کارش خوبه

پایه حقوق پرستار ۳۸۰۰ تا ۴ پایه حقوق پرستار طرحی ۲۹۰۰ تا ۳۲۰۰

نه عزیزم پایه خقدق پرستار طرحی ۳۸۰۰ هست.من خودم یک سال و تیم‌پیش طرح بودم ۳۲۰۰ میگرفتم که دوبست هم بابت مالیات و بینه کم نیشد سه تومن دریافتی داشتم 

2706