2733
2734
قرص اورژانسی چند بار مصرف کردم تا سه دوره پریودم نامنظم شد... اوایل هم کمتر از یک ماه قرص ال دی مصر ...

عزیزم ۱۴ روز بعد مصرف  موعد پریودم چهار روز خیلی کم شدم دو‌هفته بعدش ۴ شهریور کامل شدم الان یه هفته از موعدم میگذره نشدم یعنی دوباره ۴ اوم میشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ۱۴ روز بعد مصرف   موعد پریودم چهار روز خیلی کم شدم دو‌هفته بعدش ۴ شهریور کامل شدم ال ...

اصلا مشخص نیست ک کی بشی

دوره پریود خودم ۱۰ هرماه بود

ولی بعد از مصرف قرص اورژانسی هر ماه ی تاریخی پریود میشدم 

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
2731
2738
آره 

من یه بار سر موعدم کم شدم ولی دو هفته بعدش پریود کامل شدم دو‌ماه میگذره حالت تهوع اینا هیچی ندارم فقط یکم چاق شدم که شاید بخاطر فست بود و استرسه ولی الان که گفتی خیلی استرس گرفتم

استرس بارداری گرفتم

ن نگران نباش ، اگه بی رویه(چندبار پشت سر هم(نامنظم)) قرص اورژانسی مصرف کنی اختلال میندازه و احتمال بارداری می‌ره بالا

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
2706