2737
2739

ما ی ساله عروسی کردیم تازه اثاث کشی کردیم خونه جدیدمون میخام ی زن پر انرژی باشم 

مثل قبل نباشم🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین که تصمیمات خوب میگیری، مبارک باشه خونتون انشاالله بهترین اتفاقای زندگیتون براتون رقم بخوره....با روحیه با اخلاق خوش و مثبت اندیشی و توکل به همه جا میرسی انشاالله

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
2731

سعی کن با کوچیکترین چیزها شاد باشی همیشه مرتب و آراسته باش اگر بدی از همسرت میبینی خوبی هاشم در نظر بگیر 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

ی سر به مشکلات خانمهای نی نی سایت بزن به زندگی خودت امیدوار میشی اتفاقی که واسه من افتادو فهیمدم ازمن بدتر هم هست😳

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
2738