2733
2734

بیاین از حال و روز اون روراتون بگین هرچند ک میدونم تکرار خاطرات سخته چون روزای سختیه...منم هفته دیگ باید آمینو بشم همش با خودم میگم تو اون ۳ ۴ روزب ک بخوان جوابو بدن من دیگ زنده نمیمونم شاید پشت تلفن سکته کنم...روحیه دارم ولی وقتی ب روزی ک تلفن میخواد زنگ بخوره فک میکنم حالم بد میشه داغون میشم..من ان تیم بالا بود ریسکم سندروم داون ۱ به ۲۳۵ تیغه بینی هم ک سونوگراف گفت نمیبینم ...حالم بده خیلی همش فکرم درگیره توکل کردم ولی دلم پره ...هروقت تاپیکیو میخونم ک عین من بوده و مشکل داشته سقط کرده امیدمو از دست میدم میگم منم همینجوری میشم 😔😔😭😭😭دلم اندازه تمام دنیا گرفته بعد کلی انتظار خدا بهم بخشید حالا نمیدونم این چ امتحانیه 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

ان شاالله سالمه عزیزم.منم خیلی خون دل خوردم واقعا سخت بود تو میگی ۴ روز من ۲۰ روز عذاب کشیدم.

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

ان تیم ۳.۵ بود....ی مدت تمام تاپیکام در مورد باردار نشدنم بود حالا همش شده ان تی ان تی اه 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من آمینو شدم

حالمم اصلا بد نبود

چون مطمئن بودم خدا بهتر از من خیر و صلاح خودم و بچمو میدونه

در آخرم جوابش بعد ۱۸ روز اومد ک ز زدن گفتن دخترتون سالمه

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2728
ان شاالله سالمه عزیزم.منم خیلی خون دل خوردم واقعا سخت بود تو میگی ۴ روز من ۲۰ روز عذاب کشیدم.

عزیزم..مگه جوابشو ۳ روزه تلفن نزدن اون ۳ فاکتور اصلیو ازمایشگاه گفت ۳ ۴روزه زنگ میزنیم بقیه ش ۱۰ تا ۲۰ روز طول میکشه ..حالا سالم بود نی نی

من آمینو شدم حالمم اصلا بد نبود چون مطمئن بودم خدا بهتر از من خیر و صلاح خودم و بچمو میدونه در آخ ...

وای ننه خداروشکر الهی شکر ...منم حالم خوبه ها خیلی امید دارم ولی این فکرای لعنتی نمیذاره وگرنه منم گفتم خدایی نکرده سقطم بشه خدا خودش بهتر از میدونه ک چی خوبه

منم آمینیوسنتز دادن

اون روزا جهنم بود

مخصوصا روز ازمایش

ولی ته دلم میگفت سالمه

معمولا سالمن نگران نباش غربالگری ها اشتباه میکنن

فقط درد پوله

من ریسک از تو هم بیشتر بود 1 به 101

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
منم آمینیوسنتز دادن اون روزا جهنم بود مخصوصا روز ازمایش ولی ته دلم میگفت سالمه معمولا سالمن نگرا ...

آخ نگو چ روزا و شبای سختی میگذره..من خیلی خواب میدیدم همش مگیفتن سالمه بعد ی شب بهم گفتن برو پیش ی پیرمرده دکتره خیلی خوبه اونم گفت خانم جمع کن برو این بچه سالمه دنبال چی میگردی..دیگ از اون شب خواب نمیبینم همش میگم خدایا این نشونه باشه همینجوری تعبیر بشه..اخه من ان بی رو هم ک ندید نگرانم‌

2738
وای ننه خداروشکر الهی شکر ...منم حالم خوبه ها خیلی امید دارم ولی این فکرای لعنتی نمیذاره وگرنه منم گ ...

اره عزیزم.اصلا حال خودتو بد نکن.چون مستقیم رو بچت و سلامتیتون اثر میزاره.فقط امید داشته باش و باهاش حرفای خوب بزن.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
اره عزیزم.اصلا حال خودتو بد نکن.چون مستقیم رو بچت و سلامتیتون اثر میزاره.فقط امید داشته باش و باهاش ...

ببین فقط کسی ک این دردو کشیده ادمو درک میکنه...اره اون هفته اول خیلی حالم بد همش گریه گفتم بیچاره بلایی میاری سرش گناه داره 

ان تیم ۳.۵ بود....ی مدت تمام تاپیکام در مورد باردار نشدنم بود حالا همش شده ان تی ان تی اه 

ای جانم عزیزم.

منم درکت میکنم. الان تو حال و هوای توام.😭

من ازمایش سلفری دادم.

اخر این هفته جوابش میاد.

من ان تی 1.5 بود دکتر گفت سالمه.

ولی از خون تریزومی 21 رو زده 1 به 100. یعنی های ریسک.

امیدوارم ازمایشامون نتیجش خوب باشه و نی نیمون سالم باشه😍😍😍

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.
منم آمینیوسنتز دادن اون روزا جهنم بود مخصوصا روز ازمایش ولی ته دلم میگفت سالمه معمولا سالمن نگرا ...

خداروشکر که بچتون سالم بوده عزیزم.

بذای ماها هم دعا کن🙏🙏🙏

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.

عزیزم توکلت ب خدا باشه.من ان تیم ۶بود ی جوری ک تا رفتم سونوگرافه گفت سقطش کن ولی گفتم میمونم تا جواب بیاد برا من ۲۳روز طول کشید چون هزینه جواب اورژانسی رو نداشتم.مردم و زنده شدم.ولی الان دخترم ب دنیا اومده تپله.دوماهشه.دقیقا پشته گردنش هم خ برآمدس و گوشتی.اصلا استرس نداشته باش.من هر دیقه گریه میکردم همین باعث شد افسرده شم

ولی شما اصلا استرس ب خودت نده ک سمه برات

ای جانم عزیزم. منم درکت میکنم. الان تو حال و هوای توام.😭 من ازمایش سلفری دادم. اخر این هفته جواب ...

اصلا نگران نباش ان تی خوب بوده اون ریسکا الکیه..دکترم میگفت اون از خونه مادره چ ربطی ب دی ان ای بچه داره اخه منتها با ی سری فاکتورا بررسی میشه سن مادرو نمیدنم چی بالا میزنن ب حق همین اذان انشالله نی نی سالمه 

آخ نگو چ روزا و شبای سختی میگذره..من خیلی خواب میدیدم همش مگیفتن سالمه بعد ی شب بهم گفتن برو پیش ی پ ...

یه نذری بهت میگم بکن جواب میگیری

من هردفعه مشکلی پیش میاد چند تا غذا نذر بچه های کار میکنم مشکلم حل میشه

مثلا دوتا سه تا چهارتا هرچندتا که میتونی حتی میتونی خودت بپزی 

همون غذایی ک برا خودتون میپزی یه کم بیشتر بپز بریز تو ظرف یه بار مصرف با قاشق ببر بده بهشون

همونایی ک سر چهارراه شیشه ماشین تمیز میکنن و اسفند دود میکنن

انقد خوشحال میشن همون لحظه کار تعطیل میکنن میشینن میخورن

تونستی نوشابه هم بده دوست دارن

نذر کن دل این بچه هارو شاد کنی خدا هم دلت شاد میکنه

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
2706