2733
2739
عنوان

جمعه ی خودرا چگونه گذراندید؟😜

| مشاهده متن کامل بحث + 3861 بازدید | 395 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نهار

فیلم دیدن

تمرین برای رقص عروسی

بچه بازیای مادرم😑

یه روزی میرسه که وقتی خورشید میاد و بهم سلام میکنه من وتو و بابایی رو با هم میبینه آلوچه کوچولوی من!👸🏻👼🏻🤴🏻
غذاپختم جاروتمیزکاری بچه داری ساکت کردن بچه بازی کردن

خسته نباشی مامان خانوم😘

میشه برای خودم و خانوادم یه صلوات بفرستین  میسی  ۹\۹\۹۹ بهترین روز زندگیم خواهد بود  مرسی خدا جون  

تا۱۲خوابیدم

شوهرم ساعت۷رفت باغ آبیار بود بعد ۱۲بیدارشدم ناهار پختم برنج‌ومرغ یکم‌خونه‌را مرتب کردم اساسی نه ها چون فرداشنبس حسابی تمیزمیکنم بعدش تا جاضر شدن ناهار‌واومدن شوهرم ورزش کردم و‌اومدناهارخوردیم و خوابیدیم ظرف شستم دوباره رفت باغ برا چیدن محصولات باغ منم‌اومدم‌پیش مامانم.

😍😍درتاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگی افتاد😍😍دعاکنیدتواین تاریخ دوتاحاجت 
نی نی سایت بودم رفتم ملاقات شوهرم خونه رو تر تمیز کردم بیاد خونه 🤩🤩🤩

به سلامتی

میشه برای خودم و خانوادم یه صلوات بفرستین  میسی  ۹\۹\۹۹ بهترین روز زندگیم خواهد بود  مرسی خدا جون  
2740
سرم تو گوشی بود  ی ذره هم برا کنکور خوندم 🤧

مثل من البته با این تفاوت که هیچی نخوندم و اینکه کنکور هم ندارم😜موفق باشی

دیروز ترمم تموم شد فردا هم ترم جدیدم شروع میشه  تو شوک بودم از این فرصت طلایی چه جوری استفاده ...

فرصت طلایی تموم شد😅موفق باشی😘

2706