2737
2739

قضيه مال امروز صبح

نميدونم تا حالا متوجه نگاه هاي ي سري از مردا شديد كه هوس ميباره ازش ؟!  

طرف قشنگ زل زده به سر تا پاي من و ميگه جون ! 

من نتونستم ساكت بشم ! 

اوايل سكوت ميكردم ولي تصميم گرفتم از اين به بعد نكنم ! 

عصر امروز هم اون اقا رو ديدم ، در حالي كه ديگه نه نگاه كرد به من و نه جون گفت :))

به همين سادگي

بنظرم ي سري وقتا لازمه تا نجابت (!!!!) گذاشت كنار و حواب ادمهاي بي ادب و گستاخ رو داد !

نمي خواستم مادر اون اقا رو زير سوال ببرم ! اما اين اقا حاصل تربيت پدر و مادرشون هستن

نظر شما ؟ 

واكنش شما چيه ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوبش کردی منم جوابشونو اینطوری میدم😎👍

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم
2738

باید میگفتی جوونت دربیاد انتر  

فحش بلد نیستی هاااا😁😂😂😂😂

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

نمیدونم استادمون گفته نباید دهن ب دهن شد با همچین مردایی... استاد روانشناسیه...

هر چند من خیلی احتیاط میکنم و مراقبم... پیش نیومده برام تا بحال...

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2706