2737
2739
عنوان

خانمایی که دوتا بچه دارن بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به خودت داره من که اسیرم یه بیزون نمیتونم برم هی باید برنامه بچینم کدومو کجا بذارم کی بیاد ...

اینو راست می گه   هربار که می خواهیم بیرون بریم حدود ۳ ساعت آماده شدنمون طول می کشه  این شیرش بدی و پوشکش عوض کنی بعد اون لباس بپوشونی تا میای خودت کارهات بکنی دوباره کوچیکه گشنش شده بعد شیرش می دی و لباسش عوض می کنی و ساک نوزاد آماده می کنی می بینی دوباره پی پی کرده  تا می شوریش و دوباره پوشکش می کنی و لباسش تنش می کنی می بینی بچه بزرگه لباسش کثیف کرده از اول باید یه لباس تنش کنی!!

خیلی اعصاب خوردیه!!   معمولا تا اون موقع یا ظهر شده یا شب شده  دیگه نمی تونی به اون کارت برسی!!!  باید با ماشین یه دور برید بیرون و برگردید!!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2731

بچه های داداشم 2سال فاصله سنی دارن

اولی دختر دومی پسر

خیلی خوبن..باهم بازی میکنن

به نظرم فاصله بیشتر از دوسال باشه خوب نیست

چون بچه بزرگتر ممکنه حسادت کنه

جای مردان سیاست بنشانید درخت!!!تا هوا تازه شود...
من پسرم کلاس دومه و دخترم ۲۰ ماهشه

تقریبآ اختلاف سنی پسر من و نی نی که تو شکمم هست ... شما راحتید ؟ استراحت هم دارید؟ پسرتون مسئولیت پذیر هست ؟

خدا جونم خودت میدونی چی تو دلمه پس حاجتم رو برآورده کن .. میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستی .. انشالله شما هم به آرزوهات برسی
2738
بچه های داداشم 2سال فاصله سنی دارن اولی دختر دومی پسر خیلی خوبن..باهم بازی میکنن به نظرم فاصله بی ...

من تفاوتشون ۵ ساله  بزرگه خیلی کوچیکه رو دوست داره  همش میاد وقت و بی وقت بوسش می کنه!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
تقریبآ اختلاف سنی پسر من و نی نی که تو شکمم هست ... شما راحتید ؟ استراحت هم دارید؟ پسرتون مسئولیت پذ ...

آره عزیزم استراحتم دارم پسرم  خیلی خواهرشو دوست داره باهاش بازی میکنه سرگرمش میکنه تا منم خونه رو مرتب کنم  خلاصه به نظرم این فاصله خیلی خوبه

تاپیک بامداد خمار عضو گروه آبی 💙 وزن اولیه ۷۵😑قد۱۶۰☺وزن هدف اولیه ۷۰😚هدف آخر۶۶😉(من با چاش پاییزی از ۹۰ کیلوبه ۷۵ رسیدم)
من تفاوتشون ۵ ساله  بزرگه خیلی کوچیکه رو دوست داره  همش میاد وقت و بی وقت بوسش می کنه!!!

اینم خوبه منم از نوروز به بعد میخوام اقدام کنم هروقت کنکورو دادم دیگه دخترم میشه۵

2706