2733
2739
عنوان

آینده شغلی

105 بازدید | 17 پست

تقریبا یک هفته نتایج دیگه کنکور میاد و من تقریبا مطمعنم که رتبم به پزشکی و پیراپزشکی نمی خوره... 

پشت کنکور نمیخوام بمونم خیلی سردرگم هستم... نمیدونم چه رشته ای برم که بازار کار خوبی داشته باشه؟ حسابداری؟ کامپوتر؟ مدیریت؟ 

شما بودید چیکار میکردید؟

به امید روزی که هرکی بهم پیام می‌ده بپرسه:             "الان اونجا ساعت چنده؟"                                                                                                                                ای که دستت میرسد کاری بکن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من میخوام گرافیک بخونم😐😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2738
انسانی ای یا تجربی؟

تجربی

به امید روزی که هرکی بهم پیام می‌ده بپرسه:             "الان اونجا ساعت چنده؟"                                                                                                                                ای که دستت میرسد کاری بکن  
2706