2733
2734

برادرزاده من 10ماهشه ماشالا از تپلی مثل کشتی گیرای سومو میمونه راز موفقیت مادرش اینه که یکسره غذا میچپونه تو حلق بچه بیچاره معده بچه رو گشاد کرده

گر نداری دانش ترکیب رنگ                                       بین گل ها، زشت یا زیبا مکن                                    خوب دیدن، شرط انسان بودن است                           عیب را، در این و آن پیدا مکن

۳شیره میدم مغزیجات پودر میکنم تو غذاش میریزم پاچه گوسفندبهش میدم پوره انبه موز میدم سمنو حلیم میدم 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
3شیره چطوری میدین؟

میریزم توفرنی یا حلیمش یا میمالم به نون میدم بخوره

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
[QUOTE=155887899]برادرزاده من 10ماهشه ماشالا از تپلی مثل کشتی گیرای سومو میمونه راز موفقیت مادرش این ...

والا به خدا چاقی بچه حسرت نداره فردا که بزرگ بشه صدتا مشکل براش پیش میاد بچه باید سالم باشه چاق و لاغریش مهم نیست

گر نداری دانش ترکیب رنگ                                       بین گل ها، زشت یا زیبا مکن                                    خوب دیدن، شرط انسان بودن است                           عیب را، در این و آن پیدا مکن

شیر خشکشو یک پیمونه بیشتر میریختم البته آب هم باید بهش داد وگرنه بچه یبوست میشه . تو فرنی سنجد پودر شده می ریختم . حلیم و اب گوشت و زیاد میدادم بخوره خیلی چاقاله بادوم شده بود بعدش دیگه الان که سه سالشه مهد میره دیگه لاغر شده براشم بهتره اینجوری که لاغر بشه 😊

وعده های شیرش تو طول روز زیاد بود ولی مقدارش کم اینجوری بیشتر میخورد 😁

شیر خشکشو یک پیمونه بیشتر میریختم البته آب هم باید بهش داد وگرنه بچه یبوست میشه . تو فرنی سنجد پودر ...

اها من شیر خودمو میخوره دکترشم ریسورس جونیور داده بهش روزی دوسه بار 90تا میدم ک جدیدا خوب نمیخوره با سرنگ میدم شیشه ک نمیگیره