2733
2739

هنوز پریشب بوده ک پیتزا خوردم

کلا عاشق فست فودم

قبل ازدواج اصلا پیتزا نمیخورم... ینی کم میخوردم 

اما از وقتی ک ازدواج کردم عاشق پیتزا شدم و هفته ای 3 باز اگ پیتزا نخورم انگار ی چیزی کم دارم 

وای چیکار کنم شما بگین

چجوری ترکش کنم؟؟؟ 

الانم دارم دیوونه میشم 

میخوام موهامو بکنمممم

شوهرمم گفته برات نمیخورم چون برات خوب نیست 😔😔😔

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

تو میتونی❤️

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به شوهرت بگو چک بزنه بهت تا ترک کنی😐😆

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2731
2740
به شوهرت بگو چک بزنه بهت تا ترک کنی😐😆

آدم نمیشم اینجوری 

الان همش پنیر پیتزا جلو چشممه

اون مواد خوشمزه اش

وای لعنت بهت پیتزااااااا

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
ب تدریج کمش کن 

اصلا نمیتونم

خیلی سخته 

ینی همش دلم میخواد پیتزا بخورم

آدم نمیشم اینجوری  الان همش پنیر پیتزا جلو چشممه اون مواد خوشمزه اش وای لعنت بهت پیتزااااااا

خودت درست کن

من مست و تو دیوانه مارا که برد خانه..،صدبار تورا گفتم کم خور دوسه پیمانه
پیتزا یادم.نمیاد آخرین بار کی پیتزای بیرونی خوردم ....

واقعا؟؟؟ 

ینی دوس نداری اصلا؟ 

2706