2737
2739
عنوان

تو کرونا مسافرت رفتین؟!

421 بازدید | 58 پست

تاپیک قبلی رو گذاشتم، ی نظراتی اومد

حتی چند نفر درخواست دوستی دادن ک باهام بحث و جنگ کنن 😂

والله من دقیقا 5 بهمن زایمان کردم، دو هفته بعدش کرونا اومد!! 

میخوام بگم ک از اول کرونا خونه بودم!!! 

فقط کنجکاو شدم آیا مسئول همه این اوضاع هشدار منم عایا؟! 

شما سفر رفتین از اول کرونا؟ 

هیئت رفتین تو محرم؟!! 

بچه هاتون مدرسه نمیرن؟! 

لطفا به تاپیک قبل کاری نداشته باشید و خدایی بنویسید

الهی ک خدا بده بهمون هر آنچه ک صلاحمونه 🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ندارم 

مسافرت هم نرفتم

در تاریکترین روزهای زندگی ات این را بدان که خدا در جواب صبرهایت ، درهایی را برایت می گشاید که هیچکس قادر به بستنش نیست . معجزات وقتی اتفاق می افتن ، که تو برای آرزوهات ، بیشتر از ترس هات ، انرژی بفرستی . زندگیتون پر از اتفاقای خوبِ یهویی❤  لطفا برای نی نی دارشدنم یه صلوات مهمونم کنید ۶ساله منتظرم ❤ممنونم ... تیکر بارداری نیست امیدوارم تا قبل از تموم شدن تیکر باردار بشم 

نرفتم ولی هفته دیگه میخوام برم پیش خانوادم سمنان دلم داره میترکه طاقت ندارم😢😢

همه چیزای خوب مال مرداس.... ☺☺                               نمونش ما خانما...!😎😎                                والا..!!  🤨🤨                                                                   خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!!☺😎
2738

خدایی نه البته نه بخاطر کرونا چون در حالت عادی هم مسافرت نمیرفتیم،تنها تفاوتی که کرونا تو زندگیمون ایجاد کرد بازار رفتن و کمی گشت و گذار بود که اونو هم بیخیال شدیم مادربزرگمم روضه داشت که کنسلش کرد،ولی فامیلای نزدیکم چرا اکثرشون مسافرت رفتن

خداوکیلی به جون بچه هام ،نه سفر نهه مهمونی نه خرید نه پاساژگردی،نه عزا عروسی، نه مدرسه ،هیچ هیچ ،اگه دو سال دیگه هم باشه من‌ همینم ،نقشه ی امروز ایران دیدین همه جا قرمزه ،شوخی نیست اصلا امسال زمستون فاجعه میشه 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

ما هیچ جا نرفتیم فقط واسه خرید خونه میریم. یه بارم مجبور شدم برم بانک. فقطم خونه مامانم گاهی میریم سر میزنیم. همه ی اینام با رعایت پروتکل. دیگه بیشتر ازین چیزی ازم برنمیاد. باقیش دست خداست

مام تو روستا ویلا داریم اونجا رفتیم شهر غریبه نه. رستورانم جدیدا میرم خلوته

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))
2706