2737
2734

همه کسایی که تو اینستا فالو کرده مرد هستن فقط یه نفر زن هست که اونم دختر داییشه دیروز دیدم خیلی نارلحتـ شدم ازش پرسیدمم هی تفره رفت منم از حرصم اینستا نصب کردم هر پسر عمه پسر خاله داشتم فالوشون کردم 

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا نمیدونم چی بگم 

اگه همشون مردن و فقط یه دختر هست به نظرم باید شک کنی😐

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴
2728
2738
مگه چه ایرادی داره؟؟؟چیزی مگه بینشون بوده ؟؟ 

چیزی ندیدم تاحالا اما خب حتی خواهرشو فالو نکرده چرا اون کرده

خب دختر داییش دییگه چیه مگه

منم تو اینستا فالوور مرد دارم ولی خب عکسم رو نذاشتم همسرمم در جریان

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

يعني با دختر و پسرهاي فاميلتون كلا قطع رابطه ايد؟

چرا سطح فكراتون اينجوريه آخه وقتي حتي يك درصد هم به هم اعتماد نداريد چرا ازدواج ميكنيد؟🙄

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣
ولی چرا از بین این همه خانوم فامیل فقط اونو فالو داره😞

درد منم همینه دیشب گفتم موضوعو اولش گفت من اصلا فالو نکردم اوردم نشون دادم هی طفره رفت که خوابم میاد منم گفتم به همین مدل تلافی میکنم

حساس نشو عزیزم، یه وقت میبینی حساسیت شما باعث جرقه ای تو ذهنش میشه، شاید طرف درخواست داده اینم رد نک ...

نه اون شوهرمو دنبال نمیکنه خودشم متاهله

يعني با دختر و پسرهاي فاميلتون كلا قطع رابطه ايد؟ چرا سطح فكراتون اينجوريه آخه وقتي حتي يك درصد هم ...

عزیزم خواهرش اینستا داره مادرش داره زنداداشش داره هیچگدوم رو فالو نکرده چرا باید دختر داییشو فالو کنه

2706