2737
2734
عنوان

لکه بینی و تشکیل نشدن قلب جنین

2494 بازدید | 10 پست

سلام دوستان،من طبق lmpدر شروع هشت هفتگی رفتم سونو،و هم سونو شکمی و وهم واژینال گفت جنین قلب نداره،البته تو سونو crl3.7و سن حاملگی 6هفته بود.

دکتر گفت تا یک هفته دیگه اگر سقط نشد با قرص سقط کن.شیاف پروژسترون استفاده میگردم که گفت قطعش کن،از پریروز لکه بینی با حجم خیلی کم پیدا کردم.گیج شدم،یعنی واقعا باید سقط کنم؟

ببخشید عزیزم سوال منو جواب میدی

این مدت که بهت گفتن قلب نداره تا الان علائم حاملگی داشتی؟ یا قطع شد؟ منم تو برزخم ممنون میشم جوابمو بدی😔

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
ببخشید عزیزم سوال منو جواب میدی این مدت که بهت گفتن قلب نداره تا الان علائم حاملگی داشتی؟ یا قطع شد ...

ربطی نداره من کلا هیچ علائمی ندارم 

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم اگه قلب تشکیل نشه سقط لازمه

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2731

منم پارسال اینطوری شدم اما اول لکه بینی شروع شد خیلی کم بود بهم شیاف داد بعد رفتم سونو قلب نداشت به فاصله دو تا دوهفته دو بار دیگه هم رفتم باز تشکیل نشده بود با قرص سقط کردم ولی 2میل مونده بود بخاطر اون 20 روز بعدش دوباره کورتاژ شدم الان خداروشکر حاملم کاملا طبیعیه بچه منم رشدش تو 6 هفته متوقف شده بود

2738