2733
2734

سلام

پسرم به پروتتین گاوی حساسیت داره ، لاکتوزم نمیتونه تحمل کنه

یه شیر خشک با این دوتا حالت ضد آلرژی میخواستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم چطوری فهمیدی به پروتئین گاوی حساسیت داره؟ و تحمل لاکتوز رو نداره؟ ازمایش خاصی دادی؟

پسرم دل درد زیاد داشت و داره،مدفوعشم بلغمی بود، دکترا میگفتن حساسیت داره به پروتیین گاوی، تو این مدت که از تاپیکم میگذره رفتم تست پوستی حساسیت دادم،اتفاقا به شیر گاو و تخم مرغو گوشت گاو چیزای حساسیت زا حساس نبود به گوشت گوسفندو مرغو نان حساس بود

پسرم دل درد زیاد داشت و داره،مدفوعشم بلغمی بود، دکترا میگفتن حساسیت داره به پروتیین گاوی، تو این مدت ...

مدفوع ش بلغمی بود یعنی چجوری بود؟ بچه ی من به محضی که شیرمو میخوره شکمش کار میکنه شله و زرد و یه دونه هایی توشه

2738
مدفوع ش بلغمی بود یعنی چجوری بود؟ بچه ی من به محضی که شیرمو میخوره شکمش کار میکنه شله و زرد و یه دون ...

این حساسیت نیست عزیزم اتفاقا خیلی خوبه تا شیر میخوره شکمش کار کنه، بلغمی یعنی حالت خلطی، تازه زرد هم نبود بیشتر اوقات سبز بود، البته الان پسرم غذا خور شده مدفوعش دیگه بلغمی نیست، حساسیت ماله دلو روده ی ضعیفه به مرور درست میشه، دونه های درشتشم ماله چربیه هضم نشدس مشکلی نداره، به غذا بیافته درست میشه نگران نباش

سلام پسر من یک ماه اسهال شدید داشت و  بی قراری و رفلاکس زیاد و مدفوع سبز و شل  داشت تمام متخصص اطفال بردم جواب نگرفتم بردم فوق تخصص گوارش گفت ک حساسیت لاکتوز است و دکتر گفت باید کل شیر خشک ها که معمولا منشاء آنها شیر گاو هست قطع کنید و شیر بز آن هم طبیعی و تاز ه بدون بسته بندی یا  شیر خشک  گلدن گات که بر پایه شیر بُز استفاده کنید که این شیر هم گرون و هم نایب و مزه تلخ داره من  شیر بز  تازه از مزرعه مروگل گرفتم  مناسب و اقتصادی و تاثیر گذار تر از این شیر خشک هم هست. حال دخترم حالش فوق العاده خوب است و رشد و وزن عالی و بالاتر از نرمال آنهم بخاطر معجزه شیر بز است شیر بز علاوه که بدون الرژی ، است بخاطر داشتن پروتئین ، املاح گسترده و آنزیمهای مشابه شیر مادر ( حدود 96 درصد مشابهت ) به وزنگیری و رشد نوزادم هم کمک زیادی کرد البته من شیر از مزرعه شیر بز مروگل دکتر مهبودی در شهریار گرفتم بسیار معتبر است و حتی با حضور خودم شیر دوشش می کردند . انشالله خدا حفظشون کنه شما می تونید در گوگل مزرعه مروگل جستجو اطلاعات کامل هست

سلام مامانای گل..دخترم رو پیش دکتر موحدی بردم  و تشخیص عدم تحمل لاکتوز داد دخترم دیگه سینه خودم رو نمیگیره  من به دخترم  شیر خشک ایزومیل ولی بهش میدم یبوست میگیره و خوب هم نمی خورد . بعد رفتم پیش دکتر سیاری  توصیه به شیر بز کرد و گفت این شیر برای  نوزادان و کوکان با عدم تحمل لاکتوز  خیلی عالی است و علاوه بر این برای رشد و وزن هم عالی است . من مدتی هست می دهم خیلی خیلی راضی هستم گفتم که این اتفاق خوب با  شما هم به اشتراک بگذارم چون ممکنه بعضی ها هم این مشکل داشته باشند ولی نکته ای که هست  شیر بز  باید طبیعی و تاز ه بدون بسته بندی از مزرعه نه فروشگاه بگیرید چون چربیش کم است و اگر می بیند در فروشگاه موجود است برای خراب نشدنش حتما جوش شیرین یا نمک اضافه می کنند که برای معده بچه خطرناک است. البته من شیر از مزرعه شیر بز مروگل  مربوط به یک  دکتر  در شهریار گرفتم بسیار معتبر است و حتی با حضور خودم شیر دوشش می کنند . انشالله خدا حفظشون کنه  شما می تونید در گوگل مزرعه مروگل جستجو اطلاعات کامل هست.