2737
2734
آره   چون از لحاظ عاطفی تامین نمیشه خیلی بد اخلاقه

شما اخلاق شوهرتو بهتر میدونی.یواش یواش برو سمتش در هفته ۳شب پیشش بخواب تا کم کم به چشمش بیاد.به این امید نرو که رابطه داشته باشی فقط کنارش بخواب.قبل از خواب باهاش حرف بزن.نزار پسرات فرمون زندگی زناشویتونو بدست بگیرن.بیشتر کنلر شوهرت بشین باهاش شوخی کن.بی هوا بوسش کن.عکس العملشوو ببین

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن
شما اخلاق شوهرتو بهتر میدونی.یواش یواش برو سمتش در هفته ۳شب پیشش بخواب تا کم کم به چشمش بیاد.به این ...

اون بدش نمیاد  که مشکل از جای دیگه هست  میگم پسرام  کنترلمون میکنن  البته من مقصر شوهرمو میدونم چون از سه سالگی بچه هام جاشو جدا کرد کلا سرد هم بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه هام اصلا ندیدن ما کنار هم باشیم  اگه یه بتر کنار هم بشینیم  یکی از پسرها میاد وس ...

قشنگ جوابشوبده،اصلا نذار نظر بدن،بهش بگو وا خجالت بکش،تقصیر باباتونه چیزی بهتون نمیگه،این حرفا چیه میزنی،با خنده بگو تا کم کم عادی بشه،بچه ها چندسالشونه؟

2731
اون بدش نمیاد  که مشکل از جای دیگه هست  میگم پسرام  کنترلمون میکنن  البته ...

خوب پس اگه بدش نمیاد خودت بیشتر پیگیر شو.به پسرات اجازه نده دخالت کنن.مامان افسرده خوبه یا مامان شادو سرزنده.به نطرم از همین امشب پیش شوهرت بخواب.نزار تصمیم بگییرن.تو خونه با شوهرت بیشتر شوخی کن بزار واسشون طبیعی بشع.ادما زود خودشونو وفق میدن به شرایط امتحان کن حتمااا

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن

چون پسرت هم بزرگه،فعلا از کارای ساده شروع کن تا تو چشم نباشه زیعد،از این ب بعد کلا کنار شوهرت بشین،اگه چیزی گفتن،با خنده جوابشون بده،با هم تو اتاق تنها باشید ک عادی بشه براشون،اول تو روز و وقتی بچه هاهستند صدای آقات بزن بگو کارت دارم،صرفا فقط ب خاطر اینکه عادی بشه براشون،ی شب تو هفته شروع کن،بیاد اتاقت،

قشنگ جوابشوبده،اصلا نذار نظر بدن،بهش بگو وا خجالت بکش،تقصیر باباتونه چیزی بهتون نمیگه،این حرفا چیه م ...

من مقصر بچه ها رو نمیدونم مقصر شوهرم رو میدونم که جای خوابشو عوض کرد  الانم  دیگه نمیتونه   اشتباهشو  جبران کنه منم جونیمو هدر دادم تو این زندگی 

من مقصر بچه ها رو نمیدونم مقصر شوهرم رو میدونم که جای خوابشو عوض کرد  الانم  دیگه نم ...

الان بحث مقصر پیدا کردن نیست،بچه هم نباید تو این جور مواقع نظر بده،یعنی چی بگه چرا کنار هم میشینید؟؟؟

شما هم کم کم شروع کن اول فضا رو بهتر کن صمیمیتت رو تو خونه با آقات بیشتر کن،کنارش بشین با خنده و عزیزم صحبت کن براش میوه پوست کن،این چیزای ساده باعث میشه حساسیت بچه ها کم بشه،بعدش ی شب توهفته بیاد اتاقت وقتی فضا بهتر شد و حریم خصوصی تون رو بدست آوردید

2740