2737
2739
خسته شدم دلم میخواد به یکی دردامو بگم 

میگوشم

🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️                                           😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوتا پسر دارم که به پدرشون میگن دستت به مامان بخوره دستت میشکنیم 

شوهرم میگه این تو سن بلوغن  کلن  بیتوجه شده از ۳ چهار سالگیشون  جای خوابشو عوض کرد تا الان که بزرگ شدن منم بهش میگم مقصر تویی الان براشون این چیزا عادی نیست تا شوهرم بیاد  تو اتاق خواب اینا پشت سرش میان 

2731
اره  دوتا بچه بزرگ  شوهرم  چند ساله جاشو عوض کرده   من جوونم هنوز&nbs ...

الهی😔

خب زندکی براش عادی شده

من دوسال ازدواج کردم بچه ندارم.ما از همون اول جدا میخابیدیم😖

برای من خیلی اهمیت نداره این موضوع

ولی اینکه بهت توجه نداره..باید سعی کنی یه تغییر به وجود بیاری توی خودت تا جذاب بشی براش

😍ninimod.اکسسوری اتاق کودک و سیسمونی🌷
الهی😔 خب زندکی براش عادی شده من دوسال ازدواج کردم بچه ندارم.ما از همون اول جدا میخابیدیم😖 برای ...

من میترسم خیانت کنه چون دیگه با وجود بچه ها اصلا رابطه نداریم   من خودمو سرکوب کردم  کلا  

من دوتا پسر دارم که به پدرشون میگن دستت به مامان بخوره دستت میشکنیم 

چرا انقدر به بچه هات روو دادی که حتی تو مسائل زناشویتونم دخالت کنن.مشکل از پایه است.شوهرتون این روش عادت کرده

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن
2740

پس با هم قهر اینا نیستید دیگه،وقتی خونه نیستند هماهنگ کنید،کم کم محیط رو عوض کنید رفتارتون رو عوض کنید ی موقع هایی با هم تنها تو اتاق برید صرفا برای حرف زدن،اگه اومدن بگید حرف خصوصی دارین،ب بچه ها اینقدر رو ندید،جدا از اینکه زندگی خودتون رو تلخ میکنید بچه هاتون هم معنی زناشویی رو درک نمیکنن و در آینده خدای ناکرده ب مشکل میخورن،خب همین الا پاشو دسرخوشمزه درست کن ،کم کم باید پیش بری فضای خصوصی خودتون رو بیشتر کنید از آقات هم بعدش کمک بگیر

پس با هم قهر اینا نیستید دیگه،وقتی خونه نیستند هماهنگ کنید،کم کم محیط رو عوض کنید رفتارتون رو عوض کن ...

بچه هام اصلا ندیدن ما کنار هم باشیم  اگه یه بتر کنار هم بشینیم  یکی از پسرها میاد وسطمون  میگه شیطونا فکرای بد نکنین  خیلی اعصابم خورده  دلم میخواد اون لحظه خفشون کنم 

آره   چون از لحاظ عاطفی تامین نمیشه خیلی بد اخلاقه

خب برا مردها بیشتر تاثیرمیذاره تا خانوما،حق بدین،رابطه جنسی فشار روی مرد رو خیلی کم میکنه،آرامشش روزیاد میکنه من خودم واقعا حس میکنم آقام اخلاقش خیلی بهتر میشه

2706