2733
2739
عنوان

خانمای بدنساز یه لحظخ لطفا

489 بازدید | 42 پست

آیا میشه تو خونه و بدون وزنه به بدن حجم داد 

لطفا جواب بدین قبلا باشگاه میرفتم ولی به خاطر کرونا 7 ماه نرفتم و فعلا تا شرایط بهتر شه نمیشه برم وسیله هم تو خونه ندارم 

راهکارتون چیه برای حجم دادن به بدنمخصوصا با سن ورزش تو خونه تاثیر داره

اسکات بزن 

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
وقتی پودر رو با اب میوه میخوری نیاز به ورزش نیست  فقط تاکید کنی بدون تحرک میخوای پودر رو

خب من نمیخوام شکم بزنم اون که مثل پودر جاقی میشه همه جات چاق میشه من می خوام بدنم شکل بگیره بدون شکم پهلو

سبک تاثیری داره بدون وزنه موقعی باشگاه میرفتم با وزنه هم خیلی تاثید ندیدم آیا بدون وزنه تاثیر داره

یه چیز سنگین بگیر دست 

من خودم وزنه ندارم ولی کارام رو با کیسه برنجی انجام میدم😮😐

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2706