2737
2734
عنوان

چهره شوهرتون به چهره کدوم بازیگر نزدیک تره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38267 بازدید | 2004 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شوهراتون دیدن دارن به مولا

همه.  این سمندونای تو خیابونم همشون منم لابد

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2731

خدااا اخه ایم چ سوالیه

الان همه میگن احسان علیخانی😂

اینهمه سمندونم همشون شوهر خاهرای منن😎😆

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍
2740

محمد حسین میثاقی

خیلی شبیشه

خبرنگار ورزشیه اونو میگم

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
دهنتو نبندی میبندم برات🤨

الان این حرفت جدی بود یا به شوخی😐🧐

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

وقتی دعوا میکنیم احساس میکنم شبیهه گودزیلاس.با دندونای گودزیلایی و هیکله بیریخت.از دهنشم آتیش میباره...اما وقتی گل و بلبلیم شبیهه جوونیای امین حیایی میشه.البته از نوعه قد بلندو خوشتیپش

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
2706