2733
2734

میکشم لعنتی بی ادبو 😑

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

میدید یه بارم گوشیشو پرت کردم تو حیاط که البته چیزی نشد گوشیش ...ولی ایندفعه قسم خوردم اگه ببینه گوشی رو خورد کنم 

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

💕به جاي چك كردن موبايل همسرتان ، اعتماد به نفس خود را بالا ببريد.

⁉️در موبایل همسرتون دنبال چه چیزی می گردید؟
⁉️دنبال خیانت ؟ می خواهید ببینید آیا با کسی در رابطه است یا نه؟
⁉️خب؟ بعدش می خواهید چه کار کنید؟ دعوا کنید؟ طلاق بگیرید؟

⬅️هر طور که حساب کنید این پروسه، پروسهٔ معیوبی است و شما عملاً به او می گویید که اعتمادی که شیرازه و قوام زندگی هست را به او ندارید...

✅به جای چک کردن موبایل همسرتون به اون احترام و عشق هدیه کنید، بیشتر محبت کنید، اعتماد به نفستان را بالا ببرید، دنبال علت باشید، اعتماد را بیشتر کنید و اجازه ندهید این بازی خطرناک بین تون رایج بشه که از روی لج و لجبازی مُدام در حال کنترل وسایل شخصی و حریم خصوصی هم باشید.

⬅️احساس بازجویی، هم برای مرد و هم برای زن دردناک است. در عین حفظ صمیمیت به فردیت هم احترام بگذارید.

منم دیدم توو سرچاش توو گاوصندوقش ی هفته قهر بودیم گفت مالا من نیستن دروغ میگفت ولی خب الان همه میبین ...

ینی چی همه میبینن ازکجامیدونین

خدایا همه رو به خواسته ای که الان داره ازقلبشون میگذره برسون🙏الهی امین😃
2706