2733
2739

بچم فلش رو انداخت تو دهنش بعد فلش هم ریزه منم عصبی شدم یکی زدم رو دستش واااای مامانمم داشت با داییم تلفنی حرف میزد جلو داییم هرچی فحش بلد بود داد و نفرینم کرد هی گفت الهی بمیری دستت قطع بشه

الهی سر تخت مرده شور خونه ببینمت 

بعد داییم گفت اشکال نداره میبریمش گردو جمع کنه مامانم گفت خودش مث گردو گرد و سیاه و زشته 

بعد خالم همزمان رسید برا ناهار جلو شوهر خالم و خالم هی نفرین کرد و چنگولم گرفت و خواست بزنه دستشو گرفتم نزاشتم 

شوهر خالم اونقدر دلش برام سوخت ولی هیچی نگفت 

بابامم هیچی نگفت بهش بعد خالم گفت کارش زشت بوده 

بقرآن حالا صبحش کلی تو خونش حمالی کردم 

بعد من چون مذهبی ام هیچی بهش نگفتم سر بلند نکردم فقط گریه کردم گفتم مادره حرمت دارهدلش نشکنه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ازون موقع دارم گریه میکنم دیگه خالم و شوهر خالم هی گفتن بیا ناهار بخور ک رفتم بعدش رفتم تو اتاق خواهرم اومد یدونه مشت زد ب بازوم بازوم تیر کشید 

خواهرم گفت چرا اینطور میکنی بهش 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738

عجب مامان عجیبی ,حالا سر فلش تو نفرین میکرد یا این که بچه رو زدی....یعنی بچه یکی دیگه رو بیشتر از بچه خودش دوست داره🤨😔😓

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
مگه شوهر نداری گلم

دارم شهرستانه منم بعد دو هفته اومدم خونه اینا مهمونی 

2706