2737
2734
عنوان

با یه پسری آشنا شدم برای ازدواج🙂

570 بازدید | 95 پست

اصلا نمیدونم چی بهش بگم حرف پیدا نمیکنم ،😫 شرایطش و موقعیتش خوبه. نمیخوام از دستش بدم بهش میگم بیا خوانوادمون آشنا بشه میگه نه حالا صبر کن. من خیلی عجولم ،چیکار کنم خانومای زرنگ بگین؟

وقتی خودش میگه شماره خونتون بده زنگ بزنه 😂😂😂

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

۲۲ سالته 

متولد زمستونی؟؟

پسر ماشین مشکی داره 

۳تا بچه ان؟

خودت خواهر بزرگتر داری؟

پسر حدودا ۳۱ سالشه؟

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بخاطر موقعیتش میخای نگهش داری

ادم با سریک زندگیش اگه اولش حرف نداشنه باشه بعدا هم نخواهد داشت

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

راس میگه عجول نباش خودتم اونقدی مشتاق نشون نده 

بزار ی مدت بگذره حداقل ۵ یا ۶ ماه بعد خانوادهارو در جریان بزارید

بیرون برید جاهای عمومی کافی جایی 

نترس حرفم پیش میاد کم کم 

بهترینا برات اتفاق بیفته 

2738

از کجا میدونی قصدش ازدواجه شاید برای اینکه باهاش بمونی اینو گفته باشع

حالا فرض کنیم حرفش درست باشه تو نباید بحث ازدواجو وسط بکشی فراری میشه بزار خودش با گذر زمان و شناختن شما به این نتیجه برسه

آهان اون میگه صبر کن 

استیو میگه ۳ ماه رابطتتون سنگین در حد اشنایی حفظ کنید 

ولی وابسته نشو بعدش ازش بپرس و بخوان تکلیفو مشخص کن استاندارد هااتو حفظ کن

بنظرتون پیامای مثبت ۱۸میتونیم بدیم یا نه ؟

نه ابدا اصلا 

سوالامو جواب بده ازت پرسیدم

2706