2733
2734

گمانم  بعد ۱۴  روز  علایم  بیاد

۶ که زوده

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا دنبال علائم میگردید؟ من باردارم و بنظرم علائم پریودی خیلی بیشتره تا بارداری ینی بارداری اولش اصلا علائم نداره. من یه سینه درد داشتم و درد پریودی 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
عزیزم چرا فک کردی شش روز بعد از لقاح همه علایم دارن؟!؟! من خودم وقتی باردار شدم قبل از زدن بی بی چک ...

منم الان پنج هفته ام از تو سونو ولی درواقع 6 هفته ام و تازه علائمام داره شروع میشه مثل تهوع 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
2738
تورو خدا برام دعا کنین

بذار رک بگم بهت تا وقتی اینجوری پیگیری باردار نمیشی مگر اینکه خودتو افکارتو رها کنی

سه سال نازایی داشتم بس ک رفتم دکتر و پول خرج کردم خسته شدم ماهی ک برادرشوهرم فوت کرد و اصلا بچه نمیخواستم با یکبار رابطه باردار شدم 

صبح برفی شما هم با میکرو باردار شدین؟

نه عزیزم فقط استرس نداشتن فقط وفقط

اخه انتقاله سوممه دیگه جنین هم ندارم

من انتقال اولم آقا بیخیال بودم و مثبت فکر میکردم و هیچ علائمی نداشتم مثبت شد

ولی دومی علائم زیاد داشتم... استرس منفی شدن داشتم... جنین هم دیگه نداشتم و متاسفانه منفی شد

حالا میخوام باز برم از اول شروع کنم

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
2706