2733
2739
عنوان

خواهرشوهرم زنگ زده شیرینی میخواد ازم😏

| مشاهده متن کامل بحث + 1421 بازدید | 73 پست
همون موقع میگفتی ما مسموم شدیم توی این بو رنگ، اول شما ی دعوتی بکن ریه تازه کنیم😯

ریه تازه کنیم😂😂😂😂😂😂

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂  والا من عادت به دهن به دهن گذاشتنشون ندارم حرف دربیارن از تو حرفم

اوف خود خود منی 

من قبلا حتی به شوهرمم نمیگفتم ولی الان به شوهرم انتقال میدم با ارومی

برای اینکه بفهمه بقیه چجورن و چطور باهاشون رفت وآمد داشته باشیم

میخواستی بگم مگه نقاشی کردن هم مهمونی دادن داره همش مینالیدی که حالا خیلی خسته ام سرفرصت دعوتتون می ...

ببین من اصلاً آدمی نیستم که بگم چرا میخوان بیان خونم

یا بد رفتاری کنم یا غذا کم بزارم یا به هرحال بی احترامی کنم ولی ناراحتم از اینکه حتی یه تعارف نکردن بیاین خونمون بااینکه چندبار شوهرم گفت ما آواره ایم جا نداریم😑

2731

دعوتشون نکن به روی خودتم نیاردیدیشون همش هم بگوکه وای خیلی اذیت شدم که نمیتونستم برم خونه مادرم شوهرم نمیومداونجاچون نمیخاستم شوهرم تنهاباشه جایی دیگه هم نبودکه بریم وسرامیکاوبوی رنگ خیلی اذیتم کردو...بگوفعلامیخام استراحت کنم یه کم آروم بشم و...بعداگه گفتن که میومدیدخونه ی مابگوکه اتفاقااگه میگفتیدبهمون مطمين میشدم سختتون نیست شایدمیومدیم دیگه اینجوری گفتیم مزاحمتون میشیم😐طولانی شدولی آخه منم خیلی حرصم گرفت😖

اگه تو روز میرفتی کارگر تنها تو خونه نمیشد اعتماد کرد .  باهمون خنده میگفتی مگه رنگ کردن شیرین ...

بخدا خیلی معذب بودم پیش کارگرا 

همش حس میکردم خدایی ناکرده اتفاق بدی می افته

یه سره تو آشپزخونه بودم درحال پخت و پز یا تو حیاط خودمو مشغول میکردم به شستن پرده ها و ملفه با دست تا وقتم بگذره

ببین من اصلاً آدمی نیستم که بگم چرا میخوان بیان خونم یا بد رفتاری کنم یا غذا کم بزارم یا به هرحال ب ...

جواب بده  وگرنه آخر دست می گن عجب هالویی گیر آوردیم!!  هر وقت خواستیم سوارش می شیم!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2738
اینکه تو دلت ی حس دیگه اس ولی زبونت ی چیز دیگه اول خودت اذیت میشی با خودخوری دوم طرفت حدشو نمیفهمه

اینکه یه خورده اذیت شم خیلی بهتر از اینه که زندگی مشترک منو همسرم دچار تنش شه 

بخاطر مزخرفات اینا

یه حرف منو چهارتا کنن ببرن بزارن کف دست شوهرم مظلوم نمایی کنن بینمون دعواشه اصلاً حوصله ندارم

اینکه یه خورده اذیت شم خیلی بهتر از اینه که زندگی مشترک منو همسرم دچار تنش شه  بخاطر مزخرفات ا ...

اگه در این حد دخالت دارن و نفوذ که هیچی پس

هر کاری که به صلاح آرامش خودت و زندگیت و همسرته انجام بده

البته به نظرم نباید انتظار داشته باشی که بگن خونتو داری رنگ میکنی بیا خونه ی ما  ولی رنگ کردن ...

خب ما باید یه جایی میرفتیم یا نه؟؟ 

تو این بوی رنگ رو سرامیک یه هفته پدرمون دراومد بخدا 

من استخوونام تیر میکشه 

حق داری کاملا .... واقعا شعورم خوب چیزیه ... اینجور فامیلایی که موقع زحمت ناپدید میشن و فقط موقع خور ...

شوهرم مگه نشناخته؟؟ 

میدونه که ریخت و پاشه واسه وقتی میگفت که جمع و جور شد و گردگیری تموم شد

یه نفر دو نفر نیستن که 

باید دو حلب گنده پنیر گرفت براشون😂😂

2706