2737
2739
عنوان

به نظرتون لازمه حتما زن بره سرکار؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 81 پست

اصلا کاری به منت ندارم ولی خب بالخره هرکسی واسه خودش حتی از بچگی هدف شغلی داره که ربطی به وظیفه مرد و وضع مالی همسر و ..نداره هدف شغلی داشتن فقط به دکتر و مهندس بودن که نیست یعنی واقعا میشه کسی تو زندگیش واسه خودش هدف شغلی نداشته باشه؟

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من موافقم زن باید استقلال مالی داشته باشه، ولی کار خونه خود ادم منتی نیست برای بقیه،

کار خونه وظیفه ی شما نیست به پیر به پیغمبر / تو دین گفته تو همه جا گفته .. خیلی هم منت هست . یعنی چی بقیه بخورن ت جمع کنی . مگه اونا کین 

ی عده از خانوما مث شما فک نمیکنن تو همین تاپیک خانه داری  رو  برابر با حمالی میدونن  ...

زن استقلال مالی داشته باشه فبها، ولی کار خونه ادم برای خودشه منتی نیست، با حرفتون موافقم، خود من عاشق تمییز کاریم اشپزیم،برا خود ادمه 

2731
زن استقلال مالی داشته باشه فبها، ولی کار خونه ادم برای خودشه منتی نیست، با حرفتون موافقم، خود من عاش ...

من دلم میخاد کارای خونمو خودم انحام بدم بچه های خودمو خودم با شیوه تربیتی خودم بزرگ کنم نه ک برم سر مار بعد ی کارگر بیاد برام پخت و پز  دستپختی ک شاید نپسندم ،ی پرستار بیاد افکار خودشو تو سر بچه من فرو کنه

کار خونه وظیفه ی شما نیست به پیر به پیغمبر / تو دین گفته تو همه جا گفته .. خیلی هم منت هست . یعنی چی ...

عزیزم اره وظیفه نیست ولی مگه پول اضافه دارم بدم خدمتکار بیاد، بعدشم یه کاراییم همسرم میکنه کمکم هست تو کار خونه، زن و مرد باید همراه هم باشن، 

نه استارتر. اصلا چیز واجبی نیست که زن بطرون خونه شاعل باشه. بهتره هر خانمی هنر و مهارت پول در اوردن داشته باشه واسه روزهای مبادا... ولی در شرایط عادی زندگی بهترین کار و قشنگ ترین نوع حضور در اجتماع برای یه زن تربیت بچه های با فهم و مفید و موثر برای جامعه ست... 

و در راستای اون ارتقای شخصی خودش...

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
2738
خیر بایدی وجود نداره من برای خونه کارگر میگرفتم هر هفته الان بخاطر کرونا کمتر شده بچه ام پیش پرستار ...

خب شما توان مالی داری کسی که نداره‌چیکار کنه پس عزیزم یا اصلا توی خارج از کشور یه کشور جهان اولم هست دوست من می‌ره سر کار ولی هزینه ی یک روز مهد کودک صد دلاره یعنی کل دارمدشو باید بده مهد کودک بچه و پرستار خودش دکتره با این حال خودش کارای خونشو انجام میده یعنی در واقع مجبوره هم کار خونه انجام بده هم بیرون بچشم بسپاره به مادرش

ی عده از خانوما مث شما فک نمیکنن تو همین تاپیک خانه داری  رو  برابر با حمالی میدونن  ...

خانه داری یه شغل تمام وقت هست که اتفاقا باید براش خود دولت حقوق و مزایا بذاره ،شغل خوب برای خانوم ها باید طوری باشه که کارهای خونه رو به تنهایی انجام نده یا باید حقوقش انقدری باشه که بشه کارگر و پرستار گرفت که تعداد شغلهای درآمد بالا برای پرداخت این هزینه ها تو جامعه کنونی واقعا انگشت شماره،در غیر اینصورت کار بیرون و منزل و بچه داری خانوم رو زود پیر و فرسوده می‌کنه ،خیلی دیدم خانوم های کارمندی رو که همه کارها ریخته سرشون و همسرشون هم به خاطر درآمد خانوم از خرج های حاشیه ای فاکتور گرفتن و گفتن خودت پرداخت کن،و نهایتا نه همه ولی اکثرا زود پیر میشن

به خیلی عوامل بستگی داره. باید دید دو نفر مدرن باشه یعنی نه پول دراوردن مختص مرده نه کار خونه مختص زن. تو یه همکاری دو طرفه دوتاشو تجربه کردن قشنگه. اگ زن تنهایی هم کار بیرون هم خونه نابود میشه ولی زنی که کار بیرون میکنه و به اندازه سهمش کار خونه واقعا سرزنده و شاده

من دلم میخاد کارای خونمو خودم انحام بدم بچه های خودمو خودم با شیوه تربیتی خودم بزرگ کنم نه ک برم سر ...

اره دقیقا منم دوست ندارم کسی اشپزی کنه یا هر روز تو خونم باشه برای تمییز کاری، بچه ها مخصوصا بایذ با روش مادرشون بزرگ شن،

من خودم کار بیرون داشتم دیگه وقتی بچه دار شدم نرفتم شوهرم میگه نمی خواد خودم بهت پول میدم هر وقت هر چی بخوام بهم پول میده ولی اینک خودت حقوق داشته باشی خیلی خیلی بهتره

2706