2737
2739

هربار به سجده های واجب میرسیدم میذاشتم سوره تموم شد میرفتم سجده و اون ذکی سجده رو نمیگفتم فقط سبحان ربی الاعلی و بحمده میگفتم😓😓😓

خاک توسرم نمیدونستم باید سر ایه واجب سجده کرد.چیکار کنم؟؟؟؟خدا میبخشه؟

همشم که واجب بوده بچه هااااا😭😭😭😭

وا خوب معلومه که میبخشه

ذکر تو سجده هم مستحبیه 

یا امام حسین سه سال بود این موقعها کارهام را میکردم واسه سفر به بهترین نقطه دنیا،چه سخته که امسال اربعین ندارم،تو را به سه ساله ات قسم میدم برام پدری کنی و از خدا بخوای بهم یه بچه صالح و سالم بده و سال دیگه بیارمش پابوست،اگه امضام را خوندید دعام کنید🥺🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چهارتا سوره هست که سجده واجب داره یکیش فصلت

الان دقیقا اون سوره رو خوندم ایه ۳۷ سجده داره ولی گذاشتم برا بعد و رد شدم☹☹☹

تو نت زدم دیدم واقعا گناه بوده

یعنی من تا این سن غفلت میکردم😖😖😖

2738

نه میزنه داغونت میکنه استغفرالله ، این چه حرفیه نمیدونستی دیگه عزیزم طوری نشده که از این به بعد درستش رو انجام بده

نگاه کن تو رو خدا چه جوری خدا رو بهمون شناسوندن که بنده اینطوری میترسه سر یه موضوع معمولی

دلت گرم باشه قران خوندنت هم قبول حق

عجب 
نه چهارتاش واجبه بلافاصله باید انجام شه

بله میدونم واجبه،منظورم ذکری که تو  اون سجده میگی 

یا امام حسین سه سال بود این موقعها کارهام را میکردم واسه سفر به بهترین نقطه دنیا،چه سخته که امسال اربعین ندارم،تو را به سه ساله ات قسم میدم برام پدری کنی و از خدا بخوای بهم یه بچه صالح و سالم بده و سال دیگه بیارمش پابوست،اگه امضام را خوندید دعام کنید🥺🥺
2706