2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه پیدا کردی به منم بگو

من فکر کردم اگر فایلشو پیدا کنیم و بعدش یه فایل رو با هم بخریم و مشترک استفاده کنیم. بهتر نیستش؟

شما پایه هستین؟

من تو تاپیک قبلم از بقیه میپرسم هر چه قدر بیشتر باشیم هزینش کمتر میشه.

اگه پیدا کردی به منم بگو

من خودم فایل پک شلوار رو میخوام بگیرم  چون استادمون باهاش شلوار میدوختش قشنگ فیت بدن میشدش. قیمت پکش 150 هستش اگر بتونیم پنج نفر پیدا کنیم، نفری 30 تومن در میادش که خیلی با صرفه است.

2738
من خودم فایل پک شلوار رو میخوام بگیرم  چون استادمون باهاش شلوار میدوختش قشنگ فیت بدن میشدش. قیم ...

من خودم هر مدل لباسی میتونم الگوش بکشم چند دوره اموزش دیدم کلاس رفتم حیف چرخ خیاطی ندارم نمیتونم خیاطی کنم یکی مامانم داشت خراب شد بخوام کار کنم الگوبکشم بفروشمم مشتری ندارم

دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات
من خودم هر مدل لباسی میتونم الگوش بکشم چند دوره اموزش دیدم کلاس رفتم حیف چرخ خیاطی ندارم نمیتونم خیا ...

آره منم مشتری ندارم واسه همین نمیخوام زیاد هزینه کنم. 

اگر نمیخوای زیاد هزینه کنی این چرخ خیاطی مشکی ها هم خوبه، برقیشون کنی خوب کار میکنن. فوقش برای خودت میدوزی.

من خودم هر مدل لباسی میتونم الگوش بکشم چند دوره اموزش دیدم کلاس رفتم حیف چرخ خیاطی ندارم نمیتونم خیا ...

خیلی خوبه👌

شما میتونید پیچ اینستا راه اندازی کنید پیچ آموزشی خیاطی  کلی فالور جذب میکنید بعد از این طریق الگوهاتون بفروشید

خیلی خوبه👌 شما میتونید پیچ اینستا راه اندازی کنید پیچ آموزشی خیاطی  کلی فالور جذب میکنید بعد ...

اره خیلی فکرخوبیه ممنون از کمکتون

دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات