2733
2739

اسی من یه بار تاپیک شبیه تو زدم ترکوندن 

گفتم ما مجردا هم حریم خصوصی داریم

یه عده هم نمییفهمیدن یا خودشونو به نفهمی زده بودن

یکی میگفت تو حق نداری این حرف و بزنی چون خونه اونا هم هست 

ولی از همه مخالفا یه سوال دارم شما دوست دارین هر روز چند نفر با چند بچه بیان خونتون؟والا هیچ کدوم راضی نمیشید

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد⁦♥️⁩                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدااایاااا یادم رفته بود اینا رو.... دختر تو همسن منی و منم دقیقااااا شرایط تو رو داشتم البته با ی تفاوت میرفتم تو اتاق و کسی جرات نداشت ن تو اتاقم بیاد ن بهم تو بگه... چقدر ازار دهنده بود چقدر بد بود آقااااا شاید تو ی روزی دوستنداشته باشی کسی رو ببینی.... وای چ روزای بدی بود خدایا شکرت تموم شد(دهنم سرویس شد تا تموم شه ها ب زور تمومش کردم بابام شوهرم نمیداد) ان شاء الله مال تو هم خیلی زود تموم شه

مهربان جان وقتی ی نفر میگه برام دعا کن یعنی دستش از خیلی جاها کوتاه شده ولی امیدش همچنان اونو ب تقلا وا میداره.... مهربان جان  برام رسیدن ب آرزوم میشه 1 صلوات مهمونم کنی؟ با قلب مهربونت ک ب خدا نزدیکه 
وقتی بچه ها رو میفرسته به داداشت بگید پس زنت کجاست؟ ما بچه ها رو چکار کنیم؟ بگو مادرت کاری باهاشون ...

عادت کرده زنش حتی غذا هم با ازانس براشون میفرستیم تا زنگ بزنه دیگه بچه هارو ک میبینیم اینقد سوختن دلمون نمیاد نگهشون میداریم تا خوب بشن دخترن گناهدارن اصلا له میشن الان باز دیروز اورده له له بخاطر پوشک حالا ما هی داریم پماد میزنیم بدون پوشک میچرخن تا خوب بشن 

2731

میفهمم چی میگی ولی بنظرم نذار خیلی بهشون خوش بگذره

من هم با اینکه عاشق خواهرزاده برادرزاده هام هستم ولی اصلا قبول نمیکنم نگهشون دارم یا بچه ها بدون پدر و مادرشون بیان خونه مون

‏از وقتی ماسک زدنتونو دیدیم دیگه تعجب نمیکنیم که چطور با کاندوم بچه دار میشید! 
ادم روانی میشه بخدا من یه خواهر کوچیکترم دارم امروز میگم خب الان لباس کثیفا همش لباسای خودته یه دکمه ...

نشور بخدا من این اخریا دیگه یاد گرفته بودم چون وظیفم میدونسن هیچکار نمیکردن همه لباس وسایلشونو میریختن وسط خونه  منم میرفتم لباساشون میریختم تو حیاط میگفتم حتما کثیفن جمعشون نمیکنید یا برا داداشم میگفتم میندازم آشغال اگه جمع نکنی یکم تشر زدم بهتر شذن . حداقل کاش قدرمیدونسن هروزم ناراحتم میکردن .. الان تبدیل شدم ب ی آدم وسواسی ک همش فکرم درگیره و خیلی تو زندگیم تاثیر بدی گذاشته

2738

بچه که سر بار پدر مادر حساب نمیشه اگر قدردان باشه ،دررابطه با بچه هایه خواهر برادر ات هم .بنظرم حکومت نظامی اعلام کن رک بگو نیارید اینجا یکبار برایه همیشه خودتو راحت کن .عجبا بگو نمیتونید بزرگ کنید چرا میزایید . واسه من میزایید که براتون بزرگشون کنم 😒

💝ای ایران ای مرز پر گوهر،ای خاکت سرچشمه هنر .دور از تو اندیشه بدان .پاینده مانی و جاودان💐

منم که مامانم بچه خواهرم میگفت نگه میدارع که بره سرکار ، صبح به صبح با گریه این بچه بیدار میشدم ، وقتی عقد کردم تا شوهرم دعوت میکردم شام خونه تمیز کن مامانم سریع خواهر برادرم هم میگفت ، البته من بعد شام دیگه کار نمیکردم اونها هم همش تیکه مینداختن منم میگفتم قبل اینکه بیایید همه کارا رو کردم 

هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 

اره میفهمم چی میگی مخصوصا اگه بچه اخر باشی

منکه هر جور بود بزور ازدواج کردم البته هنوز عقدم

دوس دارم هر چ سریعتر برم از اینجا

شدم نوکر بقیه!! هی پذیرایی کن خم شو راست شو بچه بزرگ کن

یذره هم ک کم کاری کنی طلبکارت میشن!!

سخت بود ولی تونستم   
اسی من یه بار تاپیک شبیه تو زدم ترکوندن  گفتم ما مجردا هم حریم خصوصی داریم یه عده هم نمییفهمی ...

همینو بگو من همیشه ب مامانم میگفتم چطور اونا حریم دارن من نباید داشته باشم جالب اینجاست ک همشم اونا میومدن ما خیلییی کم میرفتیم... یبار بابام اینا از دست اونا رفتن بیرون ک خونه امون نیان من درس داشتم کارشناسی امتحانم داشتم... ولی خب کلید داشتن اومدن دیدن من هستم و نشستن بابام اینا ک اومدن کارد میزدی خونم در نمی آومد پسرا و زن و بچه هاشون اومدن 

مهربان جان وقتی ی نفر میگه برام دعا کن یعنی دستش از خیلی جاها کوتاه شده ولی امیدش همچنان اونو ب تقلا وا میداره.... مهربان جان  برام رسیدن ب آرزوم میشه 1 صلوات مهمونم کنی؟ با قلب مهربونت ک ب خدا نزدیکه 
بچه که سر بار پدر مادر حساب نمیشه اگر قدردان باشه ،دررابطه با بچه هایه خواهر برادر ات هم .بنظرم حکوم ...

چی بگم اگه میتونستم از حقم دفاع کنم ک اینا درست رفتار میکردن باهام واقعا به اینا نمیگن زرنگی بعضی وقتا فکر میکنم شعور ندارن بعضیا 

2706