2733
2734
بخدا خونه خواهرم ۲ساله ندیدم بچشمم خونه داداشمم ۱سال و قبلشم ک خودشون زنگ‌میزدن میرفتیم تابحال یه چا ...

عین مامان من لوسشون کردین شما هم منو خیلییی اذیت کردن خدایی خیلییی... مخصوصا سر امتحانام جز میزدم... زنداداشم ی رشته مسخره ی آسون تو ی دانشگاه سطح پایین میرفت ی روز تو تیر و خرداد گیررر دادم ک الا و بلا بریم خونشون... عاقااا کوفتمون کردن ی تیکه غذایی رو ک خوردیم بسکه این داداش زن ذلیل من تیکه انداخت ک آره زن من امتحان داشت شما اومدین... حالا زنش از یکسال قبل جلوتر از استادا درساشو میخوندا... بخدا از گلمون پایین نرفته زدیم بیرون از خونشون... ب پدر پیرم چقد خفت داد... هی خدا.... خدااااروشکر از اون خونه اومدم بیرون خیلی حرص خوردم خیلی اذیت شدم یک ذره شعور نداشتن

مهربان جان وقتی ی نفر میگه برام دعا کن یعنی دستش از خیلی جاها کوتاه شده ولی امیدش همچنان اونو ب تقلا وا میداره.... مهربان جان  برام رسیدن ب آرزوم میشه 1 صلوات مهمونم کنی؟ با قلب مهربونت ک ب خدا نزدیکه 
قفل درو عوض کنید 

ن مادرم خودش ب پسراش کلید داده منم تازه مستقل شدم و ازدواج کردم سری پیش کلیدم رو گرفت داد ب یکی از پسرا

مهربان جان وقتی ی نفر میگه برام دعا کن یعنی دستش از خیلی جاها کوتاه شده ولی امیدش همچنان اونو ب تقلا وا میداره.... مهربان جان  برام رسیدن ب آرزوم میشه 1 صلوات مهمونم کنی؟ با قلب مهربونت ک ب خدا نزدیکه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی خدایی سر ارشدم هاااار شده بودما کسی جرات نداشت بیاد خونمون فقط جمعه ۱۲ تا ۲ وگرنه میکشتمشون... درعوض یکی از رشته های علوم پزشکی دانشگاه تهران قبول شدم 😁😁

دیگه بچه دایی و نوه عمه ک خیلی زوره خدایی نگه داری😃

واقعا😢با 17 سال سن میشینم خاله بازی میکنم باهاشون😵😵😵

هیچ‌کس‌نفهمیدِꔷ͜ꔷ▾‹🖤⃟🌻›" که‌خداوندهمِꔷ͜ꔷ▾‹🥀⃟🕸›" تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِꔷ͜ꔷ▾‹🔞⃟🌙›" _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِꔷ͜ꔷـ...
2731