2737
2739
عنوان

از ایککه نتونم ازدواج کنم خیلی میترسم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1973 بازدید | 77 پست

منم خووو ازدواج نمیکنم 😞

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...
چون خواستگار ندارم 

الان خواستگارخیلی کم شده.. بخاطرگرونی کرونا.. پسراواثعانمیتونن شرایط خیلی سخت شده منم مثه توام

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میشه بگی ساب چیه؟

ساب یه نوع تکنیک هس با آهنگ.. یه سری پیام‌های پنهان هس که ناخودآگاهت میشنوش ولی خودآگاه نمیتونه بشنوه چون اگه بشنوه ممکنه مغز و ذهنت مقاومت کنه و به اون خواسته ای ک میخوای نرسی.. مثلا میخوای تو کنکور قبول بشی یا یه ماشین جذب کنی یا شغل دلخواهتون رو بدست بیاری یا به معشوقت برسی.. این ساب اگه مخصوص و سفارشی ساخته بشه خیلی بهتر و قوی‌تر عمل میکنه.. عمومی‌ها رایگان هستن ولی صعیفت عمل میکنن سفارشیها چون با اسم خوده طرف ساخته میشه خیلی قوی‌تر و زودتر و بیشتر عمل میکنن.. مثلا میخوای بینی ات کوچکتر بشه ساب سفارشی با اسم خودت ساخته میشه و دائم پیام‌ها به ناخودآگاهت میرسونن که مثلا مریم تو بینی ات کوچیکه مریم چه بینی زیبایی داری مریم تو بینی ات قوز نداره و... و ناخودآگاه مغز هم هزپیامی بهش برسه تو مغز ثبت میکنه و باعث تغییر بدن یا جذب خواسته میشه.. ولی رایگانها عمومی ان و زیاد اثر ندارن ولی سفارشیها چون با اسم خوده طرف ساخته میشه نهایت نتیجه رو برای طرف داره

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
2738
مهندسی خوندم.26 سالمه 

عزیزم اگه دوست داری جواب بدها 😘

لباس پوشیدنت چجوریه منظورم تیپته ؟! 

سطح مالی خانوادت چطوریه ؟ 

اگه خاستگار از راه دور داشته باشی خودتو خانوادت قبول میکنین؟ 

ملاکت واسه ازدواج چنددرصدش پوله؟؟

عزیزم اگه دوست داری جواب بدها 😘 لباس پوشیدنت چجوریه منظورم تیپته ؟!  سطح مالی خانوادت چطوریه ...

لباس پوشیدنم کاملا امروزیه.خودمم قیافم خوبه نه شهر دور نمیرم عزیزم وضعمون معمولیه 

2706