2733
2739
عنوان

این رفتار مامانم زشت نیست؟☹

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مجردی؟؟ خخ

اره

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
به عمم فش داد🤦‍♀️

😁😁حالا من بودم میشستم باهاش فحش میدادم گفتم حالا چی شده عزیزم الکی شلوغش کردی برو آشتی کن سخت نگیر بچه نیستین که

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2740
😁 یه جوری سر صحبت و باز کن آشتی کنین بابا

اخه رفتاراش تمومی نداره . دایی هام کلی از بابام قرض میگیرن میره ضامنشون میشه و... حالا عمه بدبختم یه ۵تومن از بابام قرض میخاد یه هفته س داره فشش میده .تو خونه همش دعوا میکنه با بابام فضای خونه متشتج میکنه😬

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
خب فش بده رابطتتو با مامانت هیچ وقت به خاطر عمه ات خراب نکن 

خب به بابام بی احترامی میکنه ‌. بابام همین یه ابجیو داره نمیذاره رابطه داشته باشه باهاش🤦‍♀️

من ی بار ب بابام فوش داد منم برگشتم به خودش فوش دادم😆حقش بود خیلی بد اخلاقه

🤦‍♀️😂😂

البته تقصیری نداری مقصر اصلی مامانته که اینقدر لوس کرده تو رو متاسفم برات

چقدر بعضیا عقده ای هستن تو از اونایی که یا مامانت ریده بهت یا بچت

2706